2733
2734
عنوان

بعد تموم شدن درستون چیکار کردید که حوصلتون سر نره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه بالیسانس حقوق کاری گیرم نمیاد که.اونم تو شهرستان کوچیک.وگرنه حتما میرفتم

شهرستان خیلی حقوقاش کمه واقعا ولی اگه میخوای ادامه بدی سرکار نرو چون پول در آوردن خیلی حس خوبیه دیگه نمیتونی سرکار نری

💚💙💜💛
2731

کلی کار هنری وجود داره که انجام بدید.باشگاه هم که میرید.

میتونید از این فرصت استفاده کنید و مطالعه در هر زمینه ای داشته باشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
کلاس زبان... بلد بودن زبان خیلیییی مهمه

نامزدمم همینو میگه چون ما قصد رفتن از ایرانم داریم.میخوام فعلا با نصرت شروع کنم نطرت چیه؟خیلیا میگن فایلای نصرت عالیه خودمم ۳ ۴ تاشو گوش دادم خوب بود 

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
من ۶ ماهی میشه فارغ التحصیل شدم ارشدمو گرفتم ولی بخاطر مشکل بیکاری فعلا قید دکترارو زدم نمیدونم شانس ...

ممنونم عزیزم.لیسانسم حقوقه و چون شهرمون خیلی بزرگ‌نیست شغل متناسب با رشتم نیست فعلا.وگرنه دوس داشتم برم سرکار.

شمام انشالله یه شغل مناسب پیدا کنی

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
شهرستان خیلی حقوقاش کمه واقعا ولی اگه میخوای ادامه بدی سرکار نرو چون پول در آوردن خیلی حس خوبیه دیگه ...

حقوقا که کم نیست ولی شرایط شغلی واسه همه نیست .مثلا اینجا شغلای مناسبی که برا خانوما هست همون کارمند بانک و ایناس.وگرنه شرکت واینا به حدی زیاد نیست که شرایط شغلی واسه همه باشه.

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
2706