2733
2734

هیچکدومو دوست ندارم ولی یک رو ترجیح میدم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مربعی قشنگتره.اینااصلا

دقیقا

توروجون عزیزترین کستون تامیاین تاپیک های رژیمم نگیدپس اسم کاربریت چی میگه ازین جملات مسخره دیگه حالم بهم میخوره نی نی سایت هرچی گذاشتم قبول نکردمجبورشدم 
2731

ساام. من ناخونام کاشته و اکثر مدلارو توو این چندسال زدم. بهت توصیه میکنم ناخونات مربعی ساده باشه واس عروسیت با ی فرنچ ساده و نهایت ی انگشت نگین کارکن.هیچوقت از مد نمیفته. برا فرمالیتم اینکارو کردم جشنمم تصمیمم اینه

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
2738
وا! کجاش خزن  یک ماه میگشتم ک خز پیدا کنم ؟!

نظرت درباره مدل گلدانی چیه؟

تیز ممکنه چند سال دیگه از مد بیفته عکساتو ببینی خوشت نیاد

بگی کاش ساده تر و کوتاه تر بود

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ساام. من ناخونام کاشته و اکثر مدلارو توو این چندسال زدم. بهت توصیه میکنم ناخونات مربعی ساده باشه واس ...

تاپیک قبلی اینو نظرسنجی کرده بودم  کسی انتخابش نکرد