2733
2739
پسر من تا ۴ماهگی صفر بود.اصلا چشماش انگار یه عالم دیگه رو نگاه میکنه... وقتی هم‌نوزاد بود خیلی واسم ...

4 ماهگیشو چطور میگی سه ماه و چند روزیا چهار ماه و چند روز

پسرت خنده و قان و قون داشت؟

دختر دوستت از چه علایمی فهمیدن

متاسفانه گوشیم عکس نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

4 ماهگیشو چطور میگی سه ماه و چند روزیا چهار ماه و چند روز پسرت خنده و قان و قون داشت؟ دختر دوستت ا ...

هنوز ۴ماهش نشده بود. خنده و قان و قونشم از ۴ماهگی ب بعد شروع شد ولی خب مثل بچه های دیگه ب وسیله ها چنگ نمینداخت و غلت و سینه خیز هم اصلا نرفت

دوستم بچشو خیلی دیر دکتر برد با اینکه رفتاراش از یکسالگی ب بعد غیر عادی بود.دوماهه ک تشخیص گرفته

2731
2738
چطوری فهمیدن اوتیسمه چون قراره شیش ماهگی ام آر آی بگیرم ازپسرم

چرا ام ار ای؟؟

خب خیلی بی قراری میکنه. یکی بوسش میکنه اوق میزنه.از سروصدا خوشش نمیاد.حرف نمیزنه.گاز میگیره اصلا رفتاراش غیر طبیعیه. خیلی دیر نشست ۱۸ماهگی

چرا ام ار ای؟؟ خب خیلی بی قراری میکنه. یکی بوسش میکنه اوق میزنه.از سروصدا خوشش نمیاد.حرف نمیزنه.گاز ...

دکتر مغز و اعصاب نوشته براش چون اازسه ماهگی بردمش پیش دکتر گفت شیش ماهه شد یه ام آر آی بده

رفتار دختر دوستت تو سن پسر من چطور بوده؟

دکتر مغز و اعصاب نوشته براش چون از یه ماهگی بردمش پیش دکتر گفت شیش ماهه شد یه ام آر آی بده رفتار ...

نمیدونم. من یکبار ۱۲ماهگی دیدمش .یکبار هم ۱۸ماهگی دیدم و یکبارم ۲۵ماهگی. فقط یادمه ۸ماهش بود مامانش میگف وقتی لباسشویی روشن میکنم میاد یک ساعت میشینع و نگاه میکنه که علایم اوتیسمه.مثل پسر من

وااای اره  یادم اوردی پسرمن همیشه به لامپ وپنجره وکلابالامالاهانگاه میکرد

سلام

ببخشید می شه من رو از نگرانی در بیارید

الان پسر من ۵۶ روزشه و مثل علایم پسر شما رو داره

پسرتون حالش خوبه اللن؟کیارتباط چشمی برقرار کرد؟

پسر من گاهی بهم نگاه می کنه و دنبال می کنه ولی بیشتر اوقات جای دیگه رو نگاه می کنه خیلی نگرانم

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 
خطرناک نیست چون اصلا به من نگاه نمیکنه دیوونم کر ه صداش میکنم یا قربون صدقش میرم بدون نگاه کردن خیل ...

سلام

می شه بگید بچتون علائمش خوب شد و کی؟؟

الان پسر من ۵۶ روزشه و مثل علایم پسر شما رو داره

پسرتون حالش خوبه الان؟کیارتباط چشمی برقرار کرد؟

پسر من گاهی بهم نگاه می کنه و دنبال می کنه ولی بیشتر اوقات جای دیگه رو نگاه می کنه خیلی نگرانم

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 
2706