2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب اشیا توجه میکنه؟ چنگ میندازه؟ لبخند اجتماعی داره؟ غریبه رو تشخیص میده؟ 

ضمنا پسرام دوقلو هستن و نارس و تو 31هفته دنیا اومدن

تکاملشون به نارس بودنسونم ربط داره؟

2728
اون یکی قل چطوره؟؟ با اون مقایسش کن آره عزیزم ربط داره

اون یکی همه چیش الحمدلله عالیه ولی دکتر گفت اصلا باهم مقایسشون نکن

مثلا الان بچه من چند ماهه است و بتید انتظار چه کارایی رو ازش داشته باشم؟

البته این قلم تقریبا 2 ناه و نیم همش بستری میشد هربار ده روزده روز یه دکترگفت اینام تو تکاملش ربط داره

اون یکی همه چیش الحمدلله عالیه ولی دکتر گفت اصلا باهم مقایسشون نکن مثلا الان بچه من چند ماهه است و ...

خب بچه هات ده هفته زود بدنیا اومدن.اگه سر موعد متولد میشدن الان باید دوماه ونیمش بود. پسر من ب موقع متولد شد ولی تا ۴ماهگی ارتباط چشمیش زیاد جالب نبود.وهمه کاراش با تاخیر بود ولی دخترم ۴۰روزگی لبخند میزد و همه چیش ب موقع بود

خب بچه هات ده هفته زود بدنیا اومدن.اگه سر موعد متولد میشدن الان باید دوماه ونیمش بود. پسر من ب موقع ...

احتمال داره تا 6 ماهگی خوب بشه؟ دارم دیوونه میشم بخدا

البته چشمشم یکم انحراف داره که هر روز داره یکم بهتر میشه اما ارتباط چشمیش داغونم کرده

احتمال داره تا 6 ماهگی خوب بشه؟ دارم دیوونه میشم بخدا البته چشمشم یکم انحراف داره که هر روز داره یک ...

اره تا ۶ماهگی صبر کن.پسر من یادمه ۵ماهش بود تو بیرون همش زمینو نگاه میکرد.البته اینم بگم علایم اوتیسم تا دوسالگی داشت.ولی خداروشکر اوتیسم نبود.ولی در کل حواست بهش باشه

ارتباط چشمی اصلا نداره؟؟ 

2740
اره تا ۶ماهگی صبر کن.پسر من یادمه ۵ماهش بود تو بیرون همش زمینو نگاه میکرد.البته اینم بگم علایم اوتیس ...

چرا داره مثلا امروز خیلیییی کم داشت جلو چشمش میرم نگاه نمیکنه سرشو میچرخونه مثلا یه دو سه روز از 100 درصد 60 تا 70 درصد داره بعدش مثل امروز فقط 10 یا 5 ذرصد داره

دکتر میبردی بچتو؟

من ۲۲ماهش بود دیدم حرف نمیزنه.بعد شکم رف به اوتیسم.دیدم همه علایمشو از نوزادی داشته.۲۷ماهش که شد بالاخره شوهرم راضی شد ببریم دکتر. بردم پیش یه کاردرمان بهم گف مطمین باش اوتیسم نیس .تاخیر داره پسرت

چرا داره مثلا امروز خیلیییی کم داشت جلو چشمش میرم نگاه نمیکنه سرشو میچرخونه مثلا یه دو سه روز از 100 ...

پسر من تا ۴ماهگی صفر بود.اصلا چشماش انگار یه عالم دیگه رو نگاه میکنه... وقتی هم‌نوزاد بود خیلی واسم عجیب بود وقتی بیدار بودفقط سقفو نگاه میکرد

پسر من تا ۴ماهگی صفر بود.اصلا چشماش انگار یه عالم دیگه رو نگاه میکنه... وقتی هم‌نوزاد بود خیلی واسم ...

احتمال داره پسر منم بخاطر زود دنیا اومدنش تکاملش دیر باشه؟ 

شوهر منم اصلا رضایت نمیده ببرم دکتر

شما کدوم شهرین؟

احتمال داره پسر منم بخاطر زود دنیا اومدنش تکاملش دیر باشه؟  شوهر منم اصلا رضایت نمیده ببرم دکت ...

اره عزیزم احتمالش هست...هم اینکه احتمال داره تاخیری باشه پسرت. الان زوده واسه دکتر فعلا تا یکسالگی صبر کن و ببین وضعش چطور میشه

من تهرانم

2706