2733
2734
زن داداش منم تو حاملگیش سرطان مغز استخوان گرفت...ولی ۶ ماهه بود و بچه هاش نموند.....تامیکت منو یاد ا ...

خدا رحمتشون کنه

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارحمتش کنه عزیزم خیلی ناراحت شدم 😔ولی عزیزم کاش نمیگفتی اینجا که باردار بوده وبعدش این اتفاق افتاده چون اینجا خیلیهاباردارن وبا خوندن اینجور تاپیکا اذیت میشن واسترس میگیرن 

2731
یعنی هرکس پلاکت خونش بیاد پایین سرطان میگیره؟؟ چشم فاتحه میفرستم😔

نه عزیز

منم پلاکتم پایینه 

دو نوع داریم 

خوش خیم و بدخیم 

با ازمایش مغز استخوان مشخص میشه 

من دادم سالم بود ده سال پیش دادم 

همیشه پلاکتم پایینه ولی زندگیم عادی هست

بیمار itpهستم یعنی سیستم بدنم همینه و پلاکت خون پایینه

ولی متاسفانه بدخیم باشه اول مغز استخوان یکی رو بهشون میزنن که خوب میشن 

اگه نشدن میره سمت شیمی درمانی و سرم خون و پلاکت ....دیگه خیلی سخت میشه 

خدا تمام بیمارا را شفا بده 

خدا این خواهر عزیز رو هم بیامرزه جاش توی بهشت و قرین رحمت باشه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

دختر عموی مامانم دو سال پیش تو ماه ۶ بارداریش سرطان خون گرفت به سختی بچشو حفظ کرد اواخر هشت ماهگیش بچه اش دنیا اومد و یکماه بعدش خودش فوت کرد.چند روز پیش هم شوهرش ازدواج کرد.

نه عزیز منم پلاکتم پایینه  دو نوع داریم  خوش خیم و بدخیم  با ازمایش مغز استخوان م ...

خدا بهت سلامتی بده.

من پلاکت خونم ۲۶۳ خوبه؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
خدا بيامرزدتش😔😔😔😔 منم تو بارداري پلاكتم پايين بود 😞 الان اصلا خبر ندارم خوب شدم يا نه 

توی بارداری خیلی از خانم ها اینطورمیشن 

ولی یه ازمایش ساده بده  خیالت راحت بشه عزیزم 

عناب بخور پلاکت رو بالا میبره 😊

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738

چرا خیلیا تو حاملگی سرطان‌میگیرن؟؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
خدا بيامرزدتش😔😔😔😔 منم تو بارداري پلاكتم پايين بود 😞 الان اصلا خبر ندارم خوب شدم يا نه 

منم تو دو تا بارداریام ماه های آخر پلاکت خونم کم شد. 

پلاکت واسه انعقاد خونه کم که باشه خونریزی بند نمیاد. ولی من تو عمل اولم مشکلی نداشتم. تو دومی خونریزی شدید کردم ولی واسه پلاکتم نبود چون خیلی کم نبود. 

پلاکت خون تو ازمایش با چی نشون میده؟ کاش اسن تاپیکای غم انگیز نمیزدین من باردارم دلم دق کرد 

Plt

انشاالله به سلامتی فارق بشی فکر و خیال نکن عزیزم روزی هزاران هزار نفر به دنیا میان و از دنیا میرن ...به فکر خودت و بچه باش فقط 

خدا بهت سلامتی بده. من پلاکت خونم ۲۶۳ خوبه؟

ممنونم عزیزم

اره خوبه عالیه 

من بهترین پلاکتم 107هزار بود 

بدترینم 25هزار بود ...

2706