2733
2734
منم تو دو تا بارداریام ماه های آخر پلاکت خونم کم شد.  پلاکت واسه انعقاد خونه کم که باشه خونریز ...

منم دوتا سزارين شدم اولين بارداريم پلاكتم اصلا پايين نبود اما دومي پايين بود و دكترم با كلي صغري كبري راضي شد عملم كنه😒

ممنونم عزیزم اره خوبه عالیه  من بهترین پلاکتم 107هزار بود  بدترینم 25هزار بود ...

خداروشکر .مرسی دوست مهربونم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوتا سزارين شدم اولين بارداريم پلاكتم اصلا پايين نبود اما دومي پايين بود و دكترم با كلي صغر ...

عمل چی؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2731
چرا خیلیا تو حاملگی سرطان‌میگیرن؟؟

تو حاملگی هورمونهایی ترشح میشه که باعث میشن سرطان تقویت بشه 

مثل هورمن استروژن و پروژسترون توی حاملگی بالا میره که باعث بدتر شدن سرطان پستان میشن 

خدا واسه کسی نیاره 😔😔😔😔

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
همون سزارين ديگه، ميگفت ريسكش بالاست من عملتو قبول نميكنم 😒

خیلیا تو بارداری پلاکت و گلبول قرمز خونشون کم میشه. ولی باید بعد از عملشون کم کم خوب بشن. من حتی بعد از سزارین اولم دکتر خونم رفتم گفت لب مرزه دوباره باید بیای که دیگه نرفتم و دوباره باردار شدم. دیگه تو سزارین دومی بعد از خونریزی شدید پلاکتم شد ۸۰ هزار تا( قبل از عمل ۱۰۰ هزلر تا بود) که بهم پلاکت و خون وصل کردن. الآن با این تاپیک ترسیدم دوباره برم آزمایش بدم ببینم چقدر شده بچه م ۳ ماهشه.

ممنونم عزیزم اره خوبه عالیه  من بهترین پلاکتم 107هزار بود  بدترینم 25هزار بود ...

از ۱۵۰ تا ۴۵۰محدوده نرمال پلاکته 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
تو حاملگی هورمونهایی ترشح میشه که باعث میشن سرطان تقویت بشه  مثل هورمن استروژن و پروژسترون توی ...

ایشالا خدا به همه سلامتی بده

2740