2733
2739
عنوان

ب نظرتون موهامو رنگ کنم پشیمون میشم یا ن؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 30 پست

ماهگونی کن امبره باشه پاییناش رزگلد😍😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط دکلره نکن ک گند میزنه به موهات به نظرم هیچی مثل رنگ نیس.با کلاس و شیک و ساده و ضرر کمتر

ن برا عروسیم زدم . دو سال طول کشید تا ریشه هاش رفت و بقیشم کوتاه کردم وگرنه خیلی موهام بلند بود

2738
ن برا عروسیم زدم . دو سال طول کشید تا ریشه هاش رفت و بقیشم کوتاه کردم وگرنه خیلی موهام بلند بود

منم پارسال زدم الان میخام رنگ کنم.بخاطر دکلره میدونم ک خوب نمیشه.مجبورم صبر کنم ی مدت دیگه ک بیشتر رشد کنه

منم موهام رنگ طبیعیه خودمه میخوام بعد زایمانم انشاالله یه رنگ فانتزی بذارم😄

چون میدونم زود از رنگ خسته میشم و ریشه هام که دربیاد دلم و میزنه ولی خوبی رنگ فانتزی اینه که دو سه هفته بعدش پاک میشه واسه تنوع خوبه

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
منم موهام رنگ طبیعیه خودمه میخوام بعد زایمانم انشاالله یه رنگ فانتزی بذارم😄 چون میدونم زود از رنگ ...

نه عزیزم فانتزی نکن...رنگ فانتزی موهارو میسوزونه برای رنگ فانتزی دکلره نیازه...بعد از دو هفته یا 1ماه رنگ فانتزیت تغییر رنگ میده پاک نمیشه...حتا اگه دکلره نکنی بدتر میشه و رنگ زشتی بوجود میاد بعد از 1ماه

نه عزیزم فانتزی نکن...رنگ فانتزی موهارو میسوزونه برای رنگ فانتزی دکلره نیازه...بعد از دو هفته یا 1ما ...

نه عزیزم دکلره نمیخواد اصلا.مادر خودم آرایشگره واسه خودشم میذاره بدون دکلره همون رنگ معمولی و اکسیدان خیلییییی عالی میشه همون رنگ هم در میاد فقط نهایت تا سه هفته میمونه.

قرمز،بنفش،آبی،سبز،این ها رنگاشه

آمبره فقط دکلره میخواد

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706