2737
2739
عنوان

سلام سلام🙂

124 بازدید | 11 پست

بازم سلام😊 خانومای خوشگل کسی شامپو ضد ریزش مو آلپسین استفاده کرده؟ موثره؟ و اینکه شامپوی دیگه هم درکنارش میشه استفاده کرد یا نه؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم🤗

کسی استفاده نکرده؟😐

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام اکنون او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم🤗

چرا هر چی تایپیک میزنم کسی جواب نمیده🤔🤔حتما باید کاربر قدیمی باشم تا بیاید جواب بدید؟😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به روی ماهت

من استفاده نکردم عزیزم 

به نظرم شامپو تاثیر نداره ،مکمل بیوتن بخور 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728
سلام به روی ماهت من استفاده نکردم عزیزم  به نظرم شامپو تاثیر نداره ،مکمل بیوتن بخور

مرسی عزیزم 🌷🌷 حتما اونم استفاده میکنم

استفاده نکردم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2738
کسی استفاده نکرده؟😐

من استفاده كردم بدردنخوره واقعا. ولي شامپو ضدريزش آتو لاين آبي استفاده كردم خيلي عااااليه واقعا.از پيج معروف خريدمش.اسم پيج اينستاگرام: mahsule-khub

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت❤️🤍
من استفاده كردم بدردنخوره واقعا. ولي شامپو ضدريزش آتو لاين آبي استفاده كردم خيلي عااااليه واقعا.از پ ...

ممنونم🌷🌷