2733
2734

سلام.حدود یک ساعت پیش همسرم قراربود بیادخونه .بعد یهو صدای اسانسور اومد بعداز یه رب دیدم خبری نشد رفتم از توچشمی نگا کردن دیدم شوهرم واساده جلو اسانسور گوشیشم دستشه تن تن داره چت میکنه یه نگاشم ب چشمی بود یهو فهمید من دارم.نگاش میکنم چن لحظه واساد بعدش گوشیشو.نگاه کرد منم اومدم اینور.بعد چن ثانیه اومد داخل.منم ب روش نیاوردم اونم چیزی نگفت..بعدش رفت دستشویی گوشیشم برد.شباهم گوشیشو میزاره زیر تشکش..ب نظرتون من چه فکر مثبتی میتونم راجبش کنم??

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اگه جای شما بودم تلگرامشو هک میکردم خودمو راحت میکردم از شک 

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 
2706