2733
2734
عنوان

لطفا بگید حساسیت به "بـــــــو"ها تا ماه چند ادامه داره؟؟خسته شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 17921 بازدید | 49 پست
من این حالتام رو توی دوست داشتنی ترین فصل یعنی بهار داشتم تا قبل بارداری عاشق بوی گیاه و شکوفه درختا بودم ولی تو بارداریم همون بوها آزار دهنده ترین بودن برام خیلییییی اذیت شدم شدت استفراغام باعث میشد از بینیو گلوم خون بیاد و گلوم زخم میشد واااااای یادش میوفتم بازم حالم بد میشه
زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان

عــــذر خواهی میکنم

شوهرم منتظرمه میخوایم بریم بیرون
نظراتتون رو بعدا میام میخونم

ممنونم از همگی
التماس دعا

یاعلی
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
2731
مادر خانمی من دقیقا مثل شما بودم از بوی همه چیز و همه کس متنفر بودم حتی از خودممممممممم . از خونمون هم حالم بهم میخورد حتی به زور میرفتم حمام . موهامو به زور شونه میکردم اصلا از دست زدن به خودم / نگاه کردن تو آیینه / لوازم ارایش / کرم ... هر چی که فکرشو بکنی هم حالم بد میشد ...

تا هفته 14 رفته رفته بهتر شدم . تازگییا عطرم میزنم و از بوش لذت میبرم زندگی دیگه زیبا شده
تو آمدی ز دورها و دورها .... ز سرزمین عطرها و نورها. ( خدایا گل قشنگمو به تو سپردم )
وااای ساغر جان خیلی سخته1
خداکنه برای منم خیلی طول نکشه!
من متنفرم از خونمون از دستشویی خونمون
گریه م میگیره میخوام برم!
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
2740
منم الان 10 هفتمه منم از همه چیز بدم میاد به بو هم حساسم
البته سر حاملگی اولم هم اینطوری بودم و از 4 ماهگی کمتر شد اما تا 6 ماهگی داشتم
خیلی غذاها هم بهم نمیسازه و حالم بد میشه
من که از صبح تا شب همش حالت تهوع دارم دیگه اعصابم بهم ریخته خیلی سخته

سلام من توی سیستم پرستار مجازی انجمن پرستاری ایران ثبت نام کردم ، هفته تون رو می پرسه از اون به بعد ویژه هرروز تمام توصیه ها و مراجعات پزشکی و سونوگرافی رو براتون می فرسته مجانیه بدون کم کردن شارژ!
تا دوماه هم همه سوالا رو پیامک کنید مجانی جواب می ده این سایتشه :
www.eparastar.ir/pregnancy
عالیه استفاده کنید !
وای مث من.ازبوی خودم و شوهرم و اتاق خواب و لوازم ارایش و کابینت و تراس و دستشویی.شامپو.صابون.ازبدن خودم.ازخونه مامانم از همه چی بدم میاد.الان هفته پانزدهمم هنوز خوب نشدم
2706