2737
2734

بچه ها شما تاحالا تو گوشی شوهرتون عکس و فیلم ناجور پیدا کردین؟ 

عکس العملتون چی بوده؟

من از اول ازدواجمون هردفعه رفتم تو گوشیش ، ازین چیزا دیدم... هر دفعه هم باهاش حرف زدم و گفته دیگه نگا نمیکنم و خودشو توجیه کرده که بخاطر کنجکاوی و ... بوده ولی بازم دفعه بعد گوشیش پر از این چیزاس....

مثلا شوهر من عینکیه... اونروز داشت تو اینستگ.رام دور میزد ، تا من اومدم گوشیشو پشت به من چرخوند اما از تو شیشه عینکش عکسا معلوم میشد ، بعدشم که گفتم بیا با هم تو نت بگردیم ، دیدم که از تو اینستا اومد بیرون و بعدشم به من گفت که اصن چند دیقه اس که گوشیم صفحه سیاه اومده و هنگ کرده...

قبلا خیلی بهش گیر نمیدادم اما الان که حامله ام ، رو این موضوع خیلی حساس تر شدم.... کمکم کنین دارم دیوونه میشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم به نظر من هر چی حساس تر باشی بدتره  یه مدت بیخیال این مسئله شو

خیلی وقت بود بیخیال بودم ، حتی با اینکه میدیدم مثلا جلو من داره یکی دیگه رو دید میزنه ... اما الان دیگه خسته شدم خداییش... دو سال و نیمه که به هر طریقی باهاش حرف زدم ، گریه ، دعوا ، منطقی ، شوخی... ولی بازم همون اش و همون کاسه

2738

من به شوهرم اصلاشک ندارم خداروشکرامایه مرض دارم حتی بایدگوشیشوچک کنم بخوابم اگه من جای توبودم وقتی دیدم توگالریش پرفیلمه پاک میکنم به همین سادگی اینم بگم به روش اصلانمیارم

یکی میگفت نشستم یه مدت با شوهرم نگا کردم فیلما رو بعد از چندوقت بهش گفتم خیلی دوستت دارم اما دست خودم نیست دارم دچار مقایسه میشم اون مردا رو با تو مقایسه میکنم وقتی رابطه داریم اونا با اندامشون یادم میاد خیلی لذت نمیبرم از بودن با تو میگفت با ناراحتی بهش گفتم شوهرمم گفت اره حق با توعه دیگه نباید ببینیم بعدم همه فیلماشو پاک کرد و گذاشت کنار

2706