2752
2734
مثل همیم ولی امیدوار باش😊 من که دیگه فعلا دکتر نمیرم دکتر واقعی خداست من دو ماه پیش فولی بالغ داشتم ...

‍ #دستورات _طب اسلامی
دستور تقویت جنسی
جهت تقویت اسپرم. جهش و کثرت آن یک عدد پیاز سفید را در روغن زیتون طبیعی تفت دهید و تخم مرغ رسمی را در آن پخته  و از هفتم تا سیزدهم قاعدگی خانم هر صبح آقا میل کنند و شب چهاردهم همبستر شوند هر شب یک لیوان شیر و عسل ازهفتم تاسیزدهم آقا میل کنند
مخلوط 30 ژل رویال با نیم کیلو عسل
هر روز صبح ناشتا یک قاشق مربا خوری با هفت عدد سیاهدانه آقا و خانم میل کنند
مومیایی و عسل به اندازه حبه گندم بعد از جماع میل شود

✅ دستور #ورم (اورام سرطانی)
30گرم ژل رویال با نیم کیلو عسل کوهی مرغوب مخلوط کرده هر صبح و شب یک قاشق مرباخوری با هفت عدد سیاهدانه میل شود هسته سیب زیاد خورده شود چهار آیه آخر سوره حشر روزی صدمرتبه (لو انزلنا هذه القرآن علی جبل.... تا آخر سوره)

✅ دستور #اظفار (ناخن ها)
درمان سیاتیک و دردهای بدن
ناخن های دست و پا را که بلند شده اند گرفته و همه بیست عدد را در موضع درد (به صورت نامرتب) دو تا سه روز با چسب ببندند

✅ دستور خورشت #زیرباجه
غذا جهت تاثیر مصرف ابنابسطام
گوشت کبوتر یا سر دست سمت راست بره نر + انواع میوه جات خشک به خصوص آلو + زعفران + ادویه جات گرم مثل دارچین و میخک و. + عسل یا شکر قهوه ای + روغن کنجد. پخته و میل شود

✅ #دستور باء

تقویت قوای جنسی
عدس با کدو پخته شود و به عنوان وعده غذایی میل شود

✅ دستور #سنای مکی و گل سرخ
درمان همه بیماری ها. مسهل. ضداسهال. درمان کبد چرب و بیماری های صعب العلاج
دو قاشق در یک لیوان آب جوش دم کرده سه شب در میان یک لیوان میل شود
(ممنوعیت دوران بارداری دارد)

✅ دستور #ژل رویال
موثر در درمان سرطان.ضعف جنسی و ناباروری 30گرم ژل رویال با نیم کیلو عسل کوهی مرغوب مخلوط کرده هر صبح و شب یک قاشق مرباخوری با هفت عدد سیاهدانه میل شود

✅ دستور #جوز
درمان بواسیر. باد در بدن. روشن کننده پوست صورت. ایجاد کننده پرز معده. تقویت چشم. گرم کننده کلیه (دفع پروتئین..کوچک شدن کلیه...)
صد گرم مغز گردوی تازه از پوست جدا شده..و صد گرم زنیان جداگانه پودر شده و مخلوط شود.هر روز صبح ناشنا یک قاشق غذاخوری میل شود

✅ #دستورتین
کاربرد
غلبه ریح درمان رماتیسم  و ریح شابکه
یک مشت شنبلیله و یک مشت انجیر خشک را در دو لیوان آب جوشانده تایک لیوان باقی بماند و یک روز در میان یک لیوان میل شود

✅ #تلبینه

1- تلبینه، نوعی سوپ است که از گندم و جو درست می‌شود به‌ این‌ ترتیب که گندم یا جو را صبح تا شب روی آتش می‌گذارند و به آن شیر و عسل اضافه می‌کنند

همیشه ۱۸ساله هستم  
من یک روزدرعین ناباوری باردارشدم فقط امدم بگم انشااله یک روزهمتون یکدفعه غافل گیرمیشید

انشالله منم امروز موعدم بود فعلا خیری نیست ولی یقین دارم منم باردار میشم 😊عید یه سقط داشتم انشالله این سری زود ی اون نی نی خوشگلم دوباره میاد😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا حواستونو پرت میکنید خب مبارکه😋😋😋🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤩 به همسرتون خبر دادین؟ خوشبحالتون کاش ماهم ...

عزيزدلم الان هييييچكس بااين علم پيشرفته بدون بچه نميمونه ازخدا بخواه يدونه سالم بده مثل من نشي من دارم ديوونع ميشم الان 

حکمت خدارو شکر 😐😐😐😐😐 یکی در له له بچه س و نمیده یکی نمیخاد و میده یه وقت ناشکری نکنی حتما ...

پسرمم ناخواسته باردار شدم

ولي حكمتشو فهميدم

اين دومي رو هم

انشالله به صلاح باشه

برات دعا ميكنم به حق ابلافضل زود زود دامنت سبز شه❤️❤️❤️❤️

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  
من ديشب بيبيم مثبت شد😞 ولي سعي ميكنم بهش فكر نكنم و همش حواس خودمو پرت ميكنم😞 خدايا انشالله به ه ...

بااومدن بچه رزق آدم زیادتر میشه اینو با تمام وجودم دیدم وحس کردم

http://ravazadeh.com/fa/member-article/52-tosiye-behdashti/2700-bardari.html

همیشه ۱۸ساله هستم  
😘😘😘

دکتر روازاده و خیراندیش وتبریزیان روسایتها سرچ کنید و کمک بگیرید انشاالله هرچه زودتر نی نی دار میشید

یکی از دلایل تنبلی تخمدان و...نواربهداشتی هست روی نوار بهداشتی ها تون حتما پارچه نخی بزارید  که وارد رحم نشه

همیشه ۱۸ساله هستم