2752
2734

من شهریور سقط داشتم

الان دوماه منتظرم باز😭😭😭😭😭😭

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خيلي ممنون بخاطر اميدت ولي بارداري فقط رابطه نداشتن و ارگاسم نداشتنش سخته

چي؟!

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  

من دوقلو دارم.جدا شدم.پیش باباشونن.نمیذاره ببینمشون.دلم پر میکشه براشون.همش میگم خدایا کاش بچه نمیدادی بهم با اینهمه مشکلات.کاش فقط تو حسرت بچه ای ک ندیدمش میموندم.کاش دردم فقط درد نداشتن بود!من بزوور از خدا بچه خواستم.اونم اینجوری جوابمو داد.زوری نخواین.بخدا بچه خیلی دردسر و مسئولیت داره.اگر بدونین اصلا نمیخواین.

برای همتون بهترینهارو میخوام

من اول قطع کاربری بودم بعد دست و پا درآوردم🥴🥴🥴
2731
آخ نگو خواهر که دلم خونه 😆💘❣❣❣❣❣❣❣💔💔💔💔💔💔💔💔 دلم شکست وقتی با هزار امید و ارزو و خوردن قرص ...

مثل همیم ولی امیدوار باش😊 من که دیگه فعلا دکتر نمیرم دکتر واقعی خداست من دو ماه پیش فولی بالغ داشتم ولی این دو ماه با کلی امپول ریزند😊من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد هیچ وقت از درگاه خدا ناامید نشو😊

من ديشب بيبيم مثبت شد😞 ولي سعي ميكنم بهش فكر نكنم و همش حواس خودمو پرت ميكنم😞 خدايا انشالله به ه ...

چرا حواستونو پرت میکنید خب مبارکه😋😋😋🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤩

به همسرتون خبر دادین؟

خوشبحالتون کاش ماهم این حسو تجربه کنیم

الهی بمیرم برای سوهرم 

چقد دلش بچه میخاد

اما من فولی بالغ ندارم 

دارو برام جواب نمیده

انقد همسرم پسر دوس داشت که نگو

دیشب داشتم رازیانه میریختم تو فنجون بخورم

بهش گفتم میگن رازیانه بچه رو دختر میکنه

آهی کشید و گفت عب نداره 

دیگه دختر و پسرش مهم نی 

فقط بچه بده

من امیدوارم که به لطف خدا به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد😊
دلم شکست وقتی با هزار امید و ارزو و خوردن قرص و زدن امپول های متعدد ؛ وقتی رفتم سونو گفت فولی بالغ ...

بيخييااااااااال بابا

فقطططططط به خدا توكل كن فقط خدا 

كدوم دكترميرب

چرا حواستونو پرت میکنید خب مبارکه😋😋😋🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤩 به همسرتون خبر دادین؟ خوشبحالتون کاش ماهم ...

اخه من به پسر يه ساله دارم

دانشجوام اصلا بچه نميخاستم

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  
مثل همیم ولی امیدوار باش😊 من که دیگه فعلا دکتر نمیرم دکتر واقعی خداست من دو ماه پیش فولی بالغ داشتم ...

توکل بر خدا 

منم مثل شما میخام دیگه دارو شیمیایی نخورم خسنه شدم دیگه بخدا

میخام دو سین رو امتحان کنم میگن خیلی خوبه

من ديشب بيبيم مثبت شد😞 ولي سعي ميكنم بهش فكر نكنم و همش حواس خودمو پرت ميكنم😞 خدايا انشالله به ه ...

حرفت اصلا درست نيست....وقتي بفهمي ديوونش ميشي.... عاشقش ميشي بيشتر ازهمه چي تو دنيا دوسش داري

اخه من به پسر يه ساله دارم دانشجوام اصلا بچه نميخاستم

حکمت خدارو شکر 😐😐😐😐😐

یکی در له له بچه س

و نمیده

یکی نمیخاد و میده

یه وقت ناشکری نکنی

حتما حکمتی در کاره