2737
2734
نامردا هیچ کدومتون زبان هندی یا کره ای نگفتید که دوست دارید

من خودم عاشق زبون هندیم.....

همین الان اومدم بگم دارم سعی میکنم هندی یاد بگیرم

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگلیسیم خوبه ولی هنوزم دارم تلاش میکنم میرم کلاس هندی هم دارم یاد میگیرم بعدش اسپانیایی و المانی یا ...

کلاس هندی کجا میری؟تهرانی؟

2728
زبان المانی تا اینجا دیدم خیلی طرفدار داشته و بیشتریا بلد بودند 

خوب بعد از انگليسي ميشه گفت خيلي جاها ميتونه كمكت كنه، من خودم يكي توي روسيه يكي تونس و تك و توك گرجستان برام پيش اومد انگليسي بلد نبودن ولي الماني راحت حرف ميزدن، ريشه خيلي از زباناي اروپايي هم با الماني يكيه يعني به هم شبيهن خيلي كمك ميكنه توي برقراري ارتباط و حالا سوال پرسيدن 

زبونش من بیشتر با اهنگاش برام جالب شد  و دوست داشتم یاد بگیرم

من دوستش دارم و باید هم یاد بگیرم .ما اقامت هند داریم و بچه هام به همین دلیل مدرسه سفارت میرن

اره یه دوست هندی هم دارم میخواد فارسی یاد بگیره منم هندی بهم یاد میدیم 

کدومتون زودتر داره یاد میگیره اگه دیدی زدتر داره یاد میگیره فارسی چنتا جمله فارسی سخت بنداز که تا 4 هفته هنگ باشه 

2738
خوب بعد از انگليسي ميشه گفت خيلي جاها ميتونه كمكت كنه، من خودم يكي توي روسيه يكي تونس و تك و توك گرج ...

اره تو پست بالا هم گفتم از جهت کاری خیلی به دردت میخوره یاد بگیری دوست داشتم که میگفت برای بیشتر مقطع های تحصیلی و بورسیه المان دانشجو زیاد میپذیرد

اره تو پست بالا هم گفتم از جهت کاری خیلی به دردت میخوره یاد بگیری دوست داشتم که میگفت برای بیشتر مقط ...

اگر به زبان الماني مسلط باشي هم شانس گرفتن پذيرش بالايي داري هم اينكه براي دانشگاه هزينه نداري در صورتيكه مثلا براي فوق معماري دانشگاه انگليسي ترمي ٥ هزار يورو الماني سالي حدود ٤٠٠-٥٠٠ هزينه جنبيات دانشگاه 

2706