2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ی مدت خواب بد زیاد میدیدم تا اینکه رفتم پیش ی دعا نویس گفت همزاد داری آخه بدنم هرشب ی جاش کبود میشد مخصوصا رون و پهلوهام بعد ی دعا داد با چندتا کار خیلی کوچولو انجامشون دادم حالا چندماهه راحت شدم

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
منم ی مدت خواب بد زیاد میدیدم تا اینکه رفتم پیش ی دعا نویس گفت همزاد داری آخه بدنم هرشب ی جاش کبود م ...

اعتقادی ندارم به دعا نویس

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
آره خیلی😔

خب پس یکم ریلکس کن برو استخر چ میدونم خرید چیزی ک آروومت میکنه یا اگر امکانش هست برو مسافرت

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738
خب پس یکم ریلکس کن برو استخر چ میدونم خرید چیزی ک آروومت میکنه یا اگر امکانش هست برو مسافرت

همه این کارا رو میکنم ولی انگار اصلا فایده ای نداره یعنی امکان نداره نصف شب بیدار نشم به زوووووور هم خوابم میبره خیلی خیلی خوابای بدی میبینم 😭😭😭  چقدر بده آدم تو خواب هم آرامش نداشته باشه

همه این کارا رو میکنم ولی انگار اصلا فایده ای نداره یعنی امکان نداره نصف شب بیدار نشم به زوووووور هم ...

ب نظرم برو پیش روانپزشک یکم بهت دارو میده آروم میشی و ب مرورم دیگ بدون دارو خوبی

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
اعتقادی ندارم به دعا نویس

من خودم اصلا ب این چیزا اعتقاد نداشتم ب اصرار شوهرم رفتم اصلا خوابم نمیبرد از ترس کابوس ولی الان باخیال تخت میخوابم

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
من خودم اصلا ب این چیزا اعتقاد نداشتم ب اصرار شوهرم رفتم اصلا خوابم نمیبرد از ترس کابوس ولی الان باخ ...

نمی دونم مرسی خانمی😍😘

2706