2733
2734
عنوان

خانما ترشح زیاد نشانه زایمانه؟( نگار و حلمام)

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واای یا ابالفضل😨😦 میترسم😭

نترس عزیزم چیزی نیست تمام میشه میگذره 

خدایا ممنون بابت نی نی که به من و همسرم دادی به تمام کسایی که بچه دار نمیشن خودت نی نی سالم و صالح بده 😊
واای یا ابالفضل😨😦 میترسم😭

عزیزم ان‌شاءالله به سلامتی زایمان کنی و زایمان راحتی داشته باشی

استرس نداشته باش خدا کمکت می‌کنه و واقعا شیرین😍

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

۰من یادمه شبی که میخواستی بی بی چک بزنی تا صبح بیدار بودم اون موقع خودم دو به شک بودم حامله م دعا دعا میکردم حامله باشی یه حسی مثل اینکه انگار خودم میخواستم بی بی چک بزنم داشتم یادمه کلی نقطه میزاشتم تو تاپیکت که صفحه های تاپیکت بیشتر و بیشتر بشه و پر بازدید بشه الان بری نگاه کنی مشخصه😂  بعد از شما منم بی بی چک زدم هفته بعدش منم حامله شدم تو شرایط کاملا ناباوری و اشکام همینجور سرازیر میشد باورت نمیشه فقط تنها لیست دوستم شما بودی و روزی نبود که چک نکنم ببینم تاپیک زدی یا نه و چون یک هفته از من جلوتر بودی همش گوش به زنگ بودم ببینم چی می نویسی چون شما جلوتر از من بودی من تجربه کسب کنم خلاصه ۲۴ ای تو پروفایلت چتر بودم  نمیدونم بعد زایمان وقت داریم بیاییم اینجا یا نه اما من تنها سرگرمیم این ۹ ماه فقط و فقط نی نی سایت بود .

ایشالهه همه منتظرها خدا بهشون یه نی نی بده و معجزه خدا هرچه سریعتر بهشون داده بشه و ما باردارها هم خدا بهمون بچه صحیح و سالم بده و هیچ اتفاق تلخی تا اخرش نیفته و خدا خودش حفظ کنه بچه هامونو و بعدش اسیر بیمارستان و NICU و... نشیم   

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
خودمم باورم نميشه انقد زود گذشت واای خدایا😍

استارتر عکس خودته رو پروفایلت؟

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2706