2752
2734
عنوان

عشق 😥😩😔😔😔😭😭

372 بازدید | 25 پست

سلام ،من پارسال یه پسریو دیدم ک هروقت میرقتم بیرون باهاش چشم تو چشم میشدم و اونم بمن نگاه میکرد یه زل زدن خاصی طوری ک انگار ازمن خوشش اومده ،و تین نگاها منو وابسته کردو عاشقش شدم  و فقط دنبال اینم ب یه بهانه ی برم اونو بببنم بیرون  حالا من اینستا گشتم بین دوستام و پیجشو پیدا کردم ، فالوش کردم و اون منو بلاک کرد ،همس رفت رو اعصابم اخه پسر خودت نگاه میکنی امار میدی بعد بلاک میکنی،امروز بایه پیج دیگ بهش پیم دادم ک چرابلاکم کردی ،منو شناختی گفت نه ،یادم نی چرابلاک کردم ،حالا بنظرتون من چکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا چیکارکنم داره چرا اینقدخودت کوچیک کردی

واقعا ک ارزش خودتو بدون دیگ سراغش نرو 

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ولش کن بابا 

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست