2737
2739
عنوان

پاره شدن بخیه زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 27086 بازدید | 35 پست

منم باز شد دو سه تا بخیه ها اصلا دیگه نرفتم دکتر یکدفعه رفتم گفت باز شده دارو و اینا داد ولی بچم بستری بود نمیتونستم استفاده کنم شهر غریب بچه مریض دست تنها اخرشم خودش جوش خورد ولی خیلی شکل و ریختش بد شده 🙁🙁🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه،واقعا اشتباهه طبیعی،من درد زایمان رو کشیدم،درد بخیه کردن بعد از زایمان رو‌کشیدم،درد عمل زیبایی هم ...

هزینه عمل زیبایی چقدر شد ‌؟واینکه میگن خوابیدن خو بیمازستان که لازم نیس؟

2728

هزینه‌ش یک سال و نیم پیش،یک و هفتصد شد،،والا من دو شب بعدشم بیمارستان بودم،برای سرم و داروهای عفونت

من مث حبه انگور حسابی شادم و شنگول......  

تا روز بعدش که کلا سوند بهم وصل بود،اجازه نداشتم بلند شم از جام

من مث حبه انگور حسابی شادم و شنگول......  
هزینه‌ش یک سال و نیم پیش،یک و هفتصد شد،،والا من دو شب بعدشم بیمارستان بودم،برای سرم و داروهای عفونت

نمیدونم شنیدم واسه تنگ‌کردن بوده دیگه؟آخه میگن چندمدل زیبایی داریم

2740

سلام.من چهل روز از زایمانم میگذره.تا دوازدهم سیزدهم خونریزی داشتم.بعدش دیگه لکه بینی.مثلا هجدهم،بیست وو اندی و....سی و دوم نزدیکی داشتم قبل دخول کامل خون دیدم .بعدش باز سی وپنجم.ایندفه خیلی خونریزی داشتم.فکرکردم پریودشدم.ولی الان بعد پنج روز کم نشده خوریزی.بنظرتون بخیه پاره شده،،

سلام.من چهل روز از زایمانم میگذره.تا دوازدهم سیزدهم خونریزی داشتم.بعدش دیگه لکه بینی.مثلا هجدهم،بیست ...

بخیه که اگه بخش برسی ده روزه خوب میشه عزیزم.احتمالا پریود شدی

2706