2410
2553
عنوان

پاره شدن بخیه زایمان طبیعی

26995 بازدید | 35 پست

سلام من ۸روزه زایمان کردم امروز رفتم دکتر بخیه هامو دید گفت ۵الی۶ تا بخیه پاره شده و بهم صابون شستشو و پماد ترمیم داد تا ده روز استفاده کنم اگه جوش خورد که هیچ وگرنه دوباره بخیه. خیلی ناراحتم از عصر تا حالا .کسی بوده اینجوری شده باشه؟کسی تجربه داره؟؟

من بخیه‌م پاره نشد،ولی با اینکه دو ساعت فقط پای بخیه زدنم بودن،بازم مثل اول نشد،الان بعد از چن سال عمل زیبایی انجام دادم،مث اول شده

من مث حبه انگور حسابی شادم و شنگول......  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بخیه‌م پاره نشد،ولی با اینکه دو ساعت فقط پای بخیه زدنم بودن،بازم مثل اول نشد،الان بعد از چن سال ع ...

میشه بگی چطوری بود عمل زیبایی و شرایطش من میخوام انجام بدم؟

2720

تو یه تاپیکی چقدر بعضیا به ما که طرفدار سزارین بودیم توهین کردن😑😑😑 رو دلم موند

کاش میومدن اینجا و این تاپیکو میخوندن.

امیدوارم مشکلت حل شه ماه‌بانوجون❤

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
میشه بگی چطوری بود عمل زیبایی و شرایطش من میخوام انجام بدم؟

رفتم یه متخصص زنان،گفتم میخوام پارگی های زایمانم رو ترمیم کنم،شب قبل بستری شدم،صبح از کمر بیحسم کردن و  عمل شدم،ولی وقتی از بی حسی دراومپم،اینقد درد داشتم که فقط میگفتم غلط کردم و گریه میکردم،خلاصه دو روز بیماریتان بودم،ولی تا دو هفته بشدت درد داشتم،،،ولی الان که دیگه درد ندارم،خیلی راضیم  

من زجر طبیعی رو که کشیدم هیچ.بخیه هام هم انگار سزارین.انگار دو بار زایمان کردم خیلی عذاب میکشم حتی نمیتونم به بچم برسم آنطور که دلم میخواد از زایمان میترسم دیگه

2714
نترس منم یکی دوتا لاز شد کلی ترسیدم پماد داد اونم خوب ایتفاده نکردم یکی دوماه بهد خودبه خود جوش خورد ...

اخه من زایمان اولم بود نمیدونستم و نشسته شیر دادم بچمونمیدونستم اینجوری میشه 

تو یه تاپیکی چقدر بعضیا به ما که طرفدار سزارین بودیم توهین کردن😑😑😑 رو دلم موند کاش میومدن اینجا ...

نه،واقعا اشتباهه طبیعی،من درد زایمان رو کشیدم،درد بخیه کردن بعد از زایمان رو‌کشیدم،درد عمل زیبایی هم کشیدم.خیلی پشیمونم از زایمان طبیعی

نه،واقعا اشتباهه طبیعی،من درد زایمان رو کشیدم،درد بخیه کردن بعد از زایمان رو‌کشیدم،درد عمل زیبایی هم ...

واقعا به نظرم افتضاحه

خداروشکر که گذشت اون روزا و دردات تموم شد عزیزم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706