2733
2734

از داروخانه و دگتر بپرس 

داداش منم فاویسمه😩

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه ضروریه که استفاده کنید مواظب باشید توی دهانش نره،فک نکنم از طریق پوست مشکلی باشه.البته ما فاویسم ها آلرژی هم معمولا بیش از دیگران داریم که باید رعایت کرد وگرنه مشکلی نیست.

2740
سرش شپش افتاده دارم میمیرم

پسر که موهاش کوتاهه،کوتاه تر کنید اصلا هم نگران نباشید .اون شامپو رو استفاده کنید ولی چون کودک هست زود بشویید.بعد در حمام حسابی ،نرم کننده بزنید و چنننند بار با شانه دندانه ریز که توی قوطی شامپو هست بکشید تا تخم شپش ها بیرون بیان زود خوب میشه.روزی سه چهار بار با نرم کننده توی حموم شونه کنید یه هفته ای تخم ها تمومه

هرشپش واسه بالغ شدن وتخم ریزی دوهفته زمان نیازداره اگه هرروزموهاش روآبکشی کنیدشپش های جدیدفرصت تخم ریزی ندارن فقط یک ماهی زمان می بره.صبورباشیدمتاسفانه خیلی هادرگیراین موجودچندش شدن😥

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
پسر که موهاش کوتاهه،کوتاه تر کنید اصلا هم نگران نباشید .اون شامپو رو استفاده کنید ولی چون کودک هست ز ...

شما شپش دیدین؟دخترم از مهد گرفته اورده بدبختم کرده پسرم تنها ۱۶ ماهشه فاویسم هم داره میترسم تو اینا مقادیری از حشره کش باشه ک الرژی بده

هرشپش واسه بالغ شدن وتخم ریزی دوهفته زمان نیازداره اگه هرروزموهاش روآبکشی کنیدشپش های جدیدفرصت تخم ر ...

هر روز اسپری بزنم کافی نیست؟بچه ان همکاری نمیکنن نمیزارن شونه بزنم یا شامپو و اینا.هر روز بردم حموم سرما خوردن بیچاره ها

من نمیدونم واسه فاویسم بده یا نه 

ولی این اسپری عالیه عالی

البته روش نوشته واسه باردارا و نوزادا هم میشه استفاده کرد فکر نکنم خطر ناک باشه من ۱۵ تومن میخرم

اصلا شپش نمیتونه بچسبه به مو سر میخوره واقعا عالیه

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
فاویسم چیه🤔🤔

نبودن آنزیم G6PDدر بدن که باعث میشه اگر فرد،چیزایی مثل باقلا یا داروهای مثل آسپرین بخوره گلبولهای قرمز بدن اصطلاحا لیز بشن یعنی پاره بشن و از بین بردن و شخص با کم خونی وزردی چشم و...روبرو میشه،ولی در کل بیماری خطرناکی نیست چون معمولا این چیزها خورده نمیشه...