2737
2739
عنوان

bayad chikar konam mahi 1bar asabi misham?

560 بازدید | 4 پست
mahi yek bar asbai misham bad jor ke dokhmale 1salonimamao davaye shadi va gahi ham kotak baraye avalin bar diroz zadamash khodm ahes mikardma daste khodma nist va mesle vahshiha shod ebodam mikhastam bokoshamesh delma mikhast inghgadr bezanamesh ke bemire az bas asabi shode bodam.ham be khatere inke sarm akhorde dandon dare dar miyare bahane giri kheyli mikone lajbaz shode roye asabe man rah mire ham khob nemikhore va nemikhabe.
khodm aham sarma khordamo bihosele az tarafi ham adate maham nazdike aslan daste khodma nabod mizadmaesh .
asr ke a zkhab pashod khejalat mikeshidm, anegash konam vali oon omad toye baghalam delam mikhast gerye konam be khatere kare zeshte zohram ke oghdamo asabniyatamo roye in tefle masome bigonah khali kardma zorm be kochiktar a zkhodma reside.
chikar konam bacheha ke mahi yek bar intori nasham joloye khashmo asabinyatamo begiram?
بخاطر دوره پریودی هست عزیزم
سندروم ماهانه
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همه ما ها اینطوری میشیم اما بیشتر تلقینه منم مثل شما بودم اما من بچه ندارم ماهی یکبار بیخودیبا شوهرم دعوا میکردم خودمم فکر میکردم دست خودم نیست اما این داشت به زندگیم لطمه میزد اما اون بچه بیگناه چه کرده که شما بی حوصلگیتو سر اون خالی میکنی شما باید بیشتر خودتو تقویت کنی قرص اهن بخور تا تو این دوره کم خونی اذیتت نکنه و سعی کن تو این دوره زیاد به خودت فشار نیاری و بیشتر ارامش داشته باشی وسعی کن زیاد خودتو خسته نکنی اما میدونم بچه داری خیلی سخته اما اون که چیزی نمیفهمه فقط رفتار بد تو رو میبینه من میگم شوهرم هم نمیتونست منو تو این مدت تحمل کنه تو از یه بچه چه توقعی داری اما همه اینا دسته خودته فقط باید بیشتر به خودت برسی و فقط سعی کنی اروم باشی با اینکه میدونم سخته شدنیه و من تقریبا تونستم به این وضعیت غلبه کنم
خدا جونم منو به آرزوم برسون