2733
2734
ممنون از اینکه احوال منو جویا شده بودید......منم خوبم ..... البته منتظر .......هر شب میگم شب آخره ولی باز خبری نیست............ متین هم از وقتی مامانم اومده شدید به من وابسته شده ...تو دستشویی هم که میخوام برم میاد.... دعا کنید زود به مامانم عادت کنه ....وگرنه من نمیدونم چه کار کنم ............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خوبین؟سانی جون انقدنیومدی نی نی سایت گفتم حتمازایمان کردی فاصله وقت هم بااینجا خیلی تفاوت داره دوزاکه انقدرمشغولم که اصلا وقت نمیه شباهم که به خودم می یام نصف شب اونجاست امیدوارم متین زودتربه مامنت عادت کنه می دونم چی میگی خیلی سخته خصوصا این روزاکه حوصله خودمونم نداریم بچه هامونم هی می خوان بهمون بچسبن من که نرمین هنوزمامانم نیومده همش بهم چسبیده گاهی وقتا واقعااحساس خفگی می کنم ونفسم بندمی یاد
سحر(چه اسم قشنگی داری)جون من سرنرمین اصلا کمربندنبستم ولی شکمم خیلی دیراب می شد اونم تاقبل ازاین حاملگیم هنوزکلی شکم داشتم خیلی بدبود به نظرم اونطورکه تجربیات بقیه رومی خونم ومی شنوم بستن کمربندتوکوچیک شدن شکم خیلی اثرمی کنه درضمن سرعت کوچیک شدن هم می ره بالا خصوصا اگه شیرخودتم به نی نی بدی
این هم اسباب بازی های رونیکا
این کمد یه زمانی کتابخونه مورد علاقه من بود . می مردم برای کتابام اما بخاطر رونیکای قرتی همه رو جمع کردم

0kzbwsputhqozbssstxp.jpg

اون دو تا عروسکی که روی سرویس چایخوری خاله بازی رونیکا نشستن نماد عشق من و شوشو هستند .
وقتی دوست بودیم برای هم خریدیم .
خیلی دوستشون داریم . روزای شیرینی رو یاداوری میکنند

c4b44c3yymz0ruxgoaw.jpg
2738
سحر جون یکی از دوستای من قبل از بارداری خیلی اندام قشنگی داشت . سزارین شد اما شکمشو بست . الان بعد از دو تا بچه دوباره همون جور فشن مونده .
خیلی تاثیر داره . هم ببند . هم شیر خودتو بده هم ورزش کن .
این چرخ خیاطی که کار هم میکنه مال بچگی های خودم بوده نگهش داشته بودم برای دخملم .

w1eksljwbwh9y9tjsbo.jpg

اینم کتابای داستان و شعر و لالایی دختر نازم

fnht82540lo34hgyfg4z.jpg

شاید دخترم اسباب بازی دخترونه دوست نداشته باشه . پس اینا هم برای احترام به خواستش

9sbzeizyhuobacmbtj2x.jpg

phzleopebwskpqaer215.jpg
اولین نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد و کودک توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در تاریخ 1 لغایت 3 مردادماه سال جاری در محل مرکز آفرینش های فرهنگی هنری(سالن حجاب) برگزار می گردد.

از آنجائیکه توجه و تلاش در جهت رسیدگی به نیازها و مسائل مربوط به "مادران" در جایگاه مهد تربیت فرزندان و "نوزادان و کودکان" به عنوان آینده سازان جامعه بطور کلی، از اهداف عالیه برگزاری نمایشگاههایی از این دست می باشد، نمایشگاه مذکور تلاش می کند تا با ارائه آخرین اطلاعات و نوآوریها در رابطه با مادران، نوزادان و کودکان (تا 6 سالگی) در زمینه های مختلف از جمله ارتقاء بهداشت و سلامت جسمی و روانی، آموزشی، فرهنگی و رفاهی، شناساندن سازمانهای دولتی و غیر دولتی ارائه دهنده خدمات ذیربط، معرفی ابداعات و تجهیزات به روز در زمینه های مربوط به آنها گامی هرچند کوچک در جهت نیل به این مهم بردارد.

همچنین توجه به نقش فرهنگی، رفاهی و خدماتی در قالب فرهنگسراها و خانه های فرهنگ، سلامت و اسباب بازی و توجه ویژه به آموزش به خانواده ها جهت ارتقاء سلامت مادران، نوزادان و کودکان، به عنوان ابزاری کارآمد دراین راستا می باشد.
لازم بذکر است برنامه ریزی برای برپایی همایش جانبی تحت عنوان "ارتقاءسلامت و تکامل کودکان" با همکاری دفتر سلامت، جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، صورت پذیرفته است.
امید است با حضور شما بتوانیم نمایشگاه را هرچه پربارتر برگزار نماییم.

زمینه های مشارکت در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک:
- سازمانهای حامی مادر، نوزاد و کودک از جمله: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی،
- سازمان محیط زیست، سازمان صدا و سیما، شهرداری
- NGO ها و سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک
- مراکز پزشکی - درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه (کمربند و کفش های طبی، انواع کرمها، پدهای بهداشتی)
- متخصصین مربوط به مادر، کودک و نوزاد از جمله روانپزشک، روانشناس، تغذیه
- مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان، تنظیم خانواده
- مکمل های غذایی مادر( آهن، کلسیم، مولتی ویتامین )
- پوشاک مادر(مربوط به دوران بارداری)
- مبلمان اتاق نوزاد و کودک (پرده، فرش، قفسه، میز )
- پوشاک نوزاد و کودک (لباس، کفش، جوراب )
- وسایل خواب (پتو، تشک و بالش، ملحفه، هدفون خواب بچه)
- لوازم بهداشتی، آرایشی و درمانی (پیشبند، بطری، سرشیشه، پستانک، دندون گیر، زانوبند، انواع کرم، پماد و پودر، پوشک، دستمال مرطوب )
- مواد شوینده (شامپو، صابون، پودر لباسشویی)
- مکمل های غذائی (مولتی ویتامین ها، سرلاک ها، شیرخشک ها، کمفلکس)
- کالسکه و کلیه وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک
- انواع اسباب بازی - اسباب بازی های نرم و عروسک - اسباب بازی های کنترلی و ماشینی
- سرگرمی اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و پازل ها
- بازی های رایانه ای
- وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی
- وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان
- لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک (ماشین لباسشویی، خشک کن برقی، میکسر، اتو)
- مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان (کلاس های زبان، نقاشی، شعر، سرود و داستان، سفال )
- شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد
- خدمات مربوط به کودکان شامل آرایشگاه کودکان، عکاسی کودکان
- نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان