2733
2734

چطوره؟ی مشاور پوست واسه جای جوش کلی تعریفشو بهم کرد و خودش مشاور اموس وان بود و فروشش رو هم انجام میداد

من گفتم مشورت کنم اگر خاستم خبر میدم

بنظرتون چیکار کنم؟

استفاده کردین؟خوبه؟ بده؟

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدک نیست اما اونا چون مشاور فروشن تعریف و تمجید میکنن سعی کن خارجی بگیری

مرسی عزیزم،،استفاده کردی شما؟

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘
2738
من امروز کرم ابرسانشو خخریدم .  هر چی هم سرچ میکنم چیزی درموردش نمیبینم ..حیفه پول هفتاد خریدم

سلام عزیزم 

آموس وان ی برند ایرانیه که ترکیبات تمام محصولاتش از بهترین ترکیبات کرم های خارجی گرفته شده 

من خودم چند تا از محصولاتشو استفاده کردم و واقعا راضی بودم! 

من شامپو و کرم مرطوب کننده استفاده کردم. خیلی راضی بودمالبته روغن آرگان اموس وان هم تعریف زیاد شنیدم و قصد دارم بخرم.

آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه

سلام دوست عزیز.  من بادی اسپلش,  تونر,  کرم لیفت,  ماسک مو ارگان داخل حمام,  ماسک مو بیرون حمام,  کرم مرطوب کننده کلاژن و الاستین.  ماسک صورت ارگان,  استفاده کردم.  کبفیت فوق العاده هست.  واقعا عالیه.  با اینکه ایرانیه ولی محصولات صد درصد عالی هستن.  خیلی راضیم, 

2706