2733
2739
عنوان

کسایی که دوقلو یا سه قلو یا بیشتر دوست دارن و یا دارن بیان تو باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 493493 بازدید | 9410 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به نظر من برای آزاد سازی تخمک آمپل سازی بزنی بهتره چون قصد پسر دارشدن رو داری بعداز زدن آمپل میدونی 24تا72 ساعت آینده تخمک گذاری انجام میشه وبهترین وقت برای اقدامه تا اسپرمyخودشو سریع به تخمک برسونه وپسر بشه. ولی اگه آمپل رو نزنی معلوم نیست کی تخمک آزاد بشه واگه اقدام داشته باشی ودیر آزاد بشه .. 

2738

من بیشتر پست ها رو خوندم بخصوص زندگی فاطیما رو وخوشحالم که با توکل به خدا به هدفش رسیده. الان به تاریخ نگاه میکنم خیلی وقته کسی نمیاد.. هرچند خودم تازه عضو شدم. امروز دیدم آواوالینا جان پست گذاشته تاریخشم دیروزه خیلی خوشحال شدم. امیدوارم مامان های آینده بیشتری به جمع ما اضافه شن تا این راه ومسیر مامان شدن رو باهم طی کنیم

من 6ماه تو اقدام بودم ماه قبل از بارداریم دکتر برام کلومیفن نوشت ولی چون من شنیده بودم دختر زاس قبول نکردم ودکترم لبخند زد وگفت لتروزول استفاده کن. من اون ماه خبری نشد ولی ماه بعد با مصرف لتروزول باردارشدم اصلا باورم نمیشد که باردارشدم اما متاسفانه 9هفته سونو رفتم گفت قلبش تشکیل نشده دوراز جون همتون مجبور به سقط شدم .الان24روز از سقطم میگذره وهمش به خدا توکل میکنم.و ازش میخوام این بار که بچه میده انشاالله دوقلو بده آرزومه. تبادل نظر هارو که میخونم دلم آرم میشه

سلام به همه دوستای گلم چطورین؟؟؟ چه خبرا ؟؟؟ دلم براتون تنگ شده بود به خدا ولی مبارمیگن نباید با وسا ...

عزیزم شما طبیعی چند قلو باردار میشین؟؟

عشق کوچولوی من 18 دی 92 دامنم رو سبز کرد...:* 
2706