2752
2734
عنوان

کسایی که دوقلو یا سه قلو یا بیشتر دوست دارن و یا دارن بیان تو باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 496421 بازدید | 9410 پست
محياجون من دردي مثل پري دارم ميترسم پري بشم برام دعاكننننن    

ان شاالله که نمیادو خبرخوش مامان شدنت رو همینجا بهم میدی. برات دعامیکنم عزیزم

خنده ی خدا را میشنوی؟؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
ان شاالله که نمیادو خبرخوش مامان شدنت رو همینجا بهم میدی. برات دعامیکنم عزیزم

ان شاالله عزيزم،،حتما بهت خبرميدم،ميدوني باهات حرف ميزنم كلي اميد ميگيرم

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بهار خانوم،بياين توگروه و تاپيك رو ادامه بديم عزيزم،باردارين يا نه؟؟؟خواهش ميكنم بياين،خوشحالمو ...

مگه گروهتون توی تلگرام نیست ؟ نه عزیزم باردار نیستم هنوز اما دنبال کسایی میگردم که همین هدف رو دارن میخوام با هم تلاش کنیم و انشالله که به ارزومون برسیم

مگه گروهتون توی تلگرام نیست ؟ نه عزیزم باردار نیستم هنوز اما دنبال کسایی میگردم که همین هدف رو دارن ...

من خبر ندارم از تلگرام،تلگرامم ندارم،ان شاالله باردار ميشين عزيزم،ولا منم دوست دارم پس بيا هدفمونو دنبال كنيم ان شاالله بارداربشيم،منم باردار نشدم هنوز ولا

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
2731
ططجول دهانه رحمم کم شده باید سرکلاژ بشم

اخي عزيزدلم اصلا نگران نباش الان اكثر خانوما اينطورين،خواهرشوهر خودمم بارداري دومشه،هم براي اولي هم براي دومي سركلاژ كرد،فكركنم سركلاژ خيلي مطمئنه اصلا نگران نباش.

عزيزدلم خواهش ميكنم برام دعاكن

میدونم شاید هیچ کس اینجا نباشه  منم منتظر بچه هستم ولی فعلا خدا نخواسته    با اینکه شرایط مالی خیلی خوبی ندارم و معمولی هستیم  ولی به شدت دلم سه قلو میخاد   میدونم سخته   میدونم از نظر پزشکی پر از خطره  همه اینا رو میدونم  ولی دله دیگه نمیشه کاریش کرد   همش ته دلم میگم یعنی میشه یه روزی من 3 تا بچه داشته باشم سه قلو😍 من رو هم دعا کنین خانما که خدا فرزندی سالم نصیبم کنه

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖

بالاخررره تموووم شدددد. کل ۴۷۰ صفحه رو خوندم. چند روز طول کشید ولی انگار چند سال باهاتون زندگی کردم. فاطیما شهرزاد عاطفه وجیهه مهسا سوما.... خیلی خوشحال شدم که همه به آرزوشون رسیدن. کاش بازم ادامه میدادین. منم ۲ماهه در حال اقدامم و ۳ روز تا موعدم مونده. امیدوارم این ماه منم مامان نی نی بشم. دوستووون دارم. اگه یه روووزی اومدین اینجا دوباره. بدونین عااالی هستین و شمارو مثل دوستای خودم میدونم. دوستون دارم. کاش دوباره میومدین عاشق جمعتون شدم...

سلام بچه ها منم دوقلو باردارم خیلی دوست دارم درکنارتون باشم و باهم این روزارو بگذرونیم 

سلام مامان جان تبریک میگم بابت دوقلوهات 

انشا... خدا نگهدار بچه هات باشه 

طبیعی دوقلو باردار شدی؟؟

بارداری چندمته؟؟