2733
2734

خیلی داغونم کارم شده غصه خوردن و گریه کردن

مشکلاتم: شوهرم سرد مزاج و بی احساسه و جدیدا خیلی بداخلاق شده

بچم خیلی اذیتم میکنه و غذا نمیخوره و خیلی لاغره و حرف هم نمیزنه هنوز. 2سال و 3ماهشه

مشکلات مالی داریم و بدهکاریم نمیتونم به خودم برسم  تا یخورده روحیه بگیرم حداقل

شوهرم به ناراحتیام توجه نمیکنه و فکرش همش کارشه و پول و این چیزا 

خونه بابامم که اعصاب خوردکن تر از خونه خودمه کلا نه جایی دارم برم نه کسی دارم درددل کنم باهاش😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

ورزش کن لزوما باشگاه نه حتی پیاده روی 

واقعا اثر دراه واسه روحیت

حال روحیت که خوب بشه دلتم حالش خوب میشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ورزش کن لزوما باشگاه نه حتی پیاده روی  واقعا اثر دراه واسه روحیت حال روحیت که خوب بشه دلتم حا ...

پیاده روی رفتم ولی حالم فرقی نکرد ورزشم میکنم گاهی ولی تاثیری روم نمیزاره😧

2728

پسرمنم دوسال وپنج ماهشه تازه داره کلمات رومیگه یه ماهه خیلی ازکلمات روگفت وجمله بندی میکنه

نگران نباش باهاش حرف بزن قصه بخوون باهاش مهربون باش اسم اون چیزاییکه ازت میخواد روبگو مثلااشاره کردبه لیوان بگو لیوان میخوای؟لیوان

اینجوری کم کم میگه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

چند کیلو بچتون؟ 

برو ارایشگاه به خودت برس بخاطر روحیه خودت   ورزش کن  تلویزیون فیلم سینمایی ببین  دوستی پیدا کن رفت و امد کن

برای ادبیات بعضی خانمهای نی نی سایت متاسفم...😔
پیاده روی رفتم ولی حالم فرقی نکرد ورزشم میکنم گاهی ولی تاثیری روم نمیزاره😧

باکالسکه بچه توببربیرون

خودتم دوربزن

هم بچه حال وهواش عوض میشه هم خودت

ببرش پارک ببرش یه پیتزابراش بخر پولاتوجمع کن این تفریحات روحداقل خودت بابچه ت انجام بده

ان شاا...این روزام میگذره

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
باکالسکه بچه توببربیرون خودتم دوربزن هم بچه حال وهواش عوض میشه هم خودت ببرش پارک ببرش یه پیتزابرا ...

بزرگترین مشکل من غذا نخوردنشه پیتزا بخرم بخوره که نصف مشکلاتم حله ولی نمیخوره😧 

2706