2733
2739
عنوان

اونایی که آندوسکوپی کردین یه لحظه تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2305 بازدید | 54 پست
الان مگه چاره ديگه اى جز اعتماد كردن دارى شما ؟؟؟ نه درست تميز نميكنن .. تميز كردن چيه اخه ؟؟ اون ...

برای دعوا و تنبیه کردن من اومدی؟

اگه انقد از تاپیک من بدت میاد میتونی کامنت نذاری...

من تضمین نمیخوام.فقط و فقط خواستم اگه کسی تجربه داره به اشتراک بذاره....

به هیچ عنوان آندوسکوپ رو داخل فور نمیذارن.گویا محلول خاصی داره که باید 20 دقیقه بمونه.... 

منم رفتارم دست خودم نیست.دچار بیماری وسواس هستم.عرض کردم که ادم بی سوادی هم نیستم

اتفاقا از بس سر و کارم با میکروبه اینطوری شدم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر سوسول هستيد شما !!! بيهوشى چيه ديگه !! منم انجام دادم يك لحظه كه اون شلنگ ميره داخل يه عوق مي ...

الان دیگه آمپول میزنن آدم تو خواب کوتاه میره حالا اسمش هر چی باشه مگر محدودیت پزشکی داشته باشه که فقط حلقو بیحس کنن

منکه هم زایمان داشتم هم چندین مرتبه هم آندوسکوپی و کلونوسکوپی کردم

ولی استرس درد و تمیزیو نمیشه کاریش کرد برای کسی که اولین بارشه

یعنی در این حد یادت نبود؟ اون لحظه رو هم که اندوسکوپی کردن به خاطر نمیاری؟

بببن از شلنگای کلونوسکوپی که بدتر نیست من چون شباش خوب نمیخوابیدم صبحا که آندوسکوپی میکردم بیهوش میشدم خودبخود داروش آرامبخشه و گیج میشی 

کاملاهم تمیزه اصلا و اصلا نگران نباش

الان دیگه آمپول میزنن آدم تو خواب کوتاه میره حالا اسمش هر چی باشه مگر محدودیت پزشکی داشته باشه که فق ...

عزیزم ممنون که انقد با شعوری و منو درک کردی

من دیروز آندوسکوپی کردم.هیییییچی نفهمیدم

راجع به بهداشتشم به پرستار بخش گفتم اون منو برد کل دستگاه ها رو نشونم داد.در کل چیز سختی نبود.دکتر گفت میکروب معده دارم.انتی بیوتیک داد

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2738

عزیز دلم این از خوبی خودته 

من بار اول رفتم آندوسکوپی داشتم تشنج میکردم از ترس چون بی حسی و چیزی درکار نبود

ان شاالله که خیره و خوووب خووب میشی

درمان داروییت که تموم شد اگه دلت خواست گیاه بومادران  روزی یکی دوبار اندازه  یه شاخه (یه چنگ کوچولو) که پنج شیش تا گل ریز داره واسه پنج دقیقه دم کن بخور یه چند روزی .

ولی نباید حجم زیاد بخوری

از بهترین ضدعفونی کننده های دنیاست 

اگه خواستی درموردش تحقیق کن 

عزیز دلم این از خوبی خودته  من بار اول رفتم آندوسکوپی داشتم تشنج میکردم از ترس چون بی حسی و چی ...

بومادران مگه واسه مشکلات زنان نیست؟

حتما میخورم اگه خوب باشه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

دختر من شکم درد شدید گرفت معلوم هم نبود عفونت و انگله یانه 

دکتر سنتی گفت بهش بومادران بده گرم کننده و ضد عفونی کننده گوارشه

اگه دلت خواست و تحقیق کردی برات خوب بود بخور ولی یه شاخه کوچولو که فقط چند تا دونه گل ریز داره 

عزیزم ممنون که انقد با شعوری و منو درک کردی من دیروز آندوسکوپی کردم.هیییییچی نفهمیدم راجع به بهداش ...

سلام عزیزم منم میخوام اندو کنم البته مطب دکتر از بهداشتی بودنش وحشت دارم میگم ایدز و هپاتیت نگیرم حالا لوله عوض کنن دوربینه ک میره داخل معده چی ؟ چطوری استریلش میکنن؟! خواهش میکنم پیامم رو خوندی زود جواب بده نگرانم

سلام عزیزم منم میخوام اندو کنم البته مطب دکتر از بهداشتی بودنش وحشت دارم میگم ایدز و هپاتیت نگیرم حا ...

سلام

من از این تاپیکم یکسال و خورده ای میگذره

بیمارستان رفتم انجام دادم

با اینکه بیمارستان بود بهداشت خوب رعایت میشد

من خودم ویروس شناسم و حساسم

ولی خداروشکر چیزی نشد

نگران نباش

فقط از پزشکت بخواه که موارد بهداشتی و ضدعفونی رو خوب رعایت کنه برات.لوله باید 20 دقیقه در ماده ضدعفونی قراز بگیره

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
سلام من از این تاپیکم یکسال و خورده ای میگذره بیمارستان رفتم انجام دادم با اینکه بیمارستان بود به ...

ممنون .دکتر داخلی رفتم گفتن الان لوله ب هربیمار جداگانه میدن ک دفعه بعدم خواستی لوله آندو خودتو ببری .بعد دوربینه ضد عفونیش ب چ صورته شما میدونی؟

ممنون .دکتر داخلی رفتم گفتن الان لوله ب هربیمار جداگانه میدن ک دفعه بعدم خواستی لوله آندو خودتو ببری ...

نه دیدم گذاشت تو یه محلولی

تهرانی؟؟؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2706