2733
2734
عنوان

اونایی که آندوسکوپی کردین یه لحظه تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2305 بازدید | 54 پست
نه عزیزم .بیشتر استرس ضدعفونی دارم تا خود آندو. منم معدم درد میکنه و سنگین میشه هرچی میخورم 

من همین الان دارم باهات چت میکنم معدم درد میکنه

خوب شده بودم.دوباره انتی بیوتیک زیاد خوردم اذیت شدم

معده دردت خیلی خوب میشه وقتی اندو کنی.قشنگ دردت مشخص میشه درمان میشی

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین الان دارم باهات چت میکنم معدم درد میکنه خوب شده بودم.دوباره انتی بیوتیک زیاد خوردم اذیت شدم ...

خودم ک حس میکنم ورم معده دارم اصلا دلم نیست آندو کنم گیج شدم امپرزولم خوبم نمیکنه الان لانزو داده بهم انواع اقسام قرص ها خوردم میترسم مشکل جدی باشه نگرانم

خودم ک حس میکنم ورم معده دارم اصلا دلم نیست آندو کنم گیج شدم امپرزولم خوبم نمیکنه الان لانزو داده به ...

ایشالا چیزی نباشه

من هلیکوباکتر مثبت بودم+ورم معده

خوب میشی.به پزشکت اعتماد کن

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2728
2740
لوس نیستم خودم ویروس پزشکی میخونم.برای همون وسواس دارم

کاملا درست فکر میکنی بنظرم تو ایران اصلا بهداشت رعایت نمیشه . من دیروز شوهرم اندوسکوپی شد و من الان میفهمم چ اشتباهی کردیم ک حواسمون ب مسئله ضد عفونی نبود . فک کردم خودشون انجام میدن ولی شوهرم گف من ندیدم کاری بکنن تازه با ابنکه مطب شخصی بود .. بخاطر گرونی ضد عفونی نمیکنن از ترس اینکه دستگاه هاش خراب نشه .. خیلی بیشرفن . براشون مهم نیی اصلا . زبونم لال چیزیم بشه از کجا میخوای ثابت کنی ک بخاطر اون مطب و دکتر بوده؟ لطفا جایی میرین برا اندوسکوپی برین رو سرشون و بگین پک میخوایم یا تمام مواد رو قوطه ور در مواد ضد عفونی ببینین ‌ . برا هر ضد عفونی حدود ی رب وقت میبره ولی اینجایی ک ما پشت هم مریض میفرستادن تو و هنوز قبلی نرفته بعدی میرفت تو . خدا خودش رحم کنه