2737
2734
عنوان

لطفا به کاری که میکنید فکر کنید

228 بازدید | 12 پست

سلام 

خواهش میکنم دوستانی که قصد نوشتن مطالبی برای دیدن واکنش اطرافیان دارن، در مورد موضوع خیانت همسر تجدید نظر کنن. واقعا این کاری که میکنید صحیح نیست. اگر تاپیک سرکاری میزنید. لطفا انقدر خانمها رو به شوهراشون بد بین نکنید . تاپیک ها یک در میان در مورد شک و شبهه به همسره.

خیانت تو جامعه مون وجود داره و کسی منکر نمیشه . ولی اینکه مدام تو این فکر باشیم که نکنه این اتفاق داره برای منم میوفته واقعا زجرآوره. 

لطفا انقدر که تاپیک میخونید یه نگاهی هم به کلینیک بندازید. اونجا حداقل میشه نظرات کارشناسای واقعی رو خوند  . واقعا مفیده

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

منم با دیدن تاپیکای خیانت و شک به همسر خیلی مغزوافکارم اشفته میشد...یه مدت لغو کاربری کردم تا فکرم آروم بشه.حتی اگه عنوان تاپیک خیانتم ببینم نمیخونم که چی و چطور بوده.واقعا شک میفته تو جونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که روم اثر گزاشته امروز شوهرم یه پیام  داد بهم یه کلمه اشتباه تایپ کرده بود من شک کردم گفتم نکنه میخواسته برا کسی دیگه بفرسته  وای انقدر عذاب وجدان گرفتم ازین شکی که کردم به شوهرم هر بدی داره به جای خودش ولی این یکی رو نداره ولی خب اینجا ذهنم اینجور شده

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

دقیقا یه خانمه میگفت از بس تو سایت این مطالبو خوندم احساس میکنم از شوهرم غافل بودمو حالا بدبین شدم . 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
من چند روز پیش مشکلی برام پیش اومد و اینجا نگفتم. تو کلینیک مطرح کردم و به نظرم جوابی که گرفتم منطقی ...

عاقا حالا خیانت هیچی یکی بمن گفت تنبلی تخمدان داری بچه دار نمیشی و حتماااا باید تخمک اهدایی بگیری وای یک‌هفته شب و روز اشک ریختم تا رفتم دکتر بهم گفت کس اینو تو گوش تو کرده؟کی همچین حرفی زده اخه وای مردماا 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
دقیقا یه خانمه میگفت از بس تو سایت این مطالبو خوندم احساس میکنم از شوهرم غافل بودمو حالا بدبین شدم . ...

منم اینحوری شده بودم.شوهرم تنهایی میشت رو مبل و گوشی دستش بود من حساس میشدم که چرا نشستی اونجا که من نبینم..واقعا دیگه داشتم زندگیمو خراب میکردم

2738

اینجا هم عده ای دیدن که خیانت دغدغه بدی هستش ب ای همه. متاسفانه از احساسات ما سواستفاده میکنن و تاپیک سرکاری میذارن. 

توی کلینیک آقای بود که گفته بودن از اینکه خانمم میاد تو نی نی سایت واقعا ناراحتم روی روند زندگیمون اثر منفی گذاشته از بس از این مطالب میخونه

عاقا حالا خیانت هیچی یکی بمن گفت تنبلی تخمدان داری بچه دار نمیشی و حتماااا باید تخمک اهدایی بگیری وا ...

واقعا نباید به این نظرها بسنده کرد. توی یه تاپیک میری از صفر تا صد نظرات متفاوتی میخونی. البته تو بعضی موضوعات خوب هم هست . به هر حال میشه از جنبه های مختلف یه چیزی رو بررسی کرد ولی نباید که انقدر تحت تاثیر قرار گرفت . تا وقتی پزشک متخصص هست چرا باید یه وسی که نمیدونیم چی بلده ما رو نا امید کنه دوستم

بنظرم خوبه ادم همیشه ب فکر مثبت نگری و رواج اون تو جامعه باشه شاید خدا توروخلق کرده ک امید بدی ب زندگی دیگران با دید بازو افکار مثبتت بتونی نگرش اشتباه یه عده رو تغییر بدی چرا همیشه دنبال کارای منفیو حسای بد میریم . اینجا من عقیدم اینه راجه ب چیزای.  مفید صحبت کنیم سعی کنیم چیزای خوب به همدیگه یاد بدیم از اتفاقا و شرایط خوبی ک برای زندگیامون ایجاد کردیم بگیم اینا هیچ کدوم شعار نیست واقعا عقیده قلبیمه ک ما برای کمک ب هم دیگه هم افریده شدیم خدا خودش ب بنده هاش کمک میکنه و ددوستداره بنده هاش هم همینطوری باشن . 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
واقعا نباید به این نظرها بسنده کرد. توی یه تاپیک میری از صفر تا صد نظرات متفاوتی میخونی. البته تو بع ...

وای من خیلی ناراحت شده بودم هی به اون‌یه درصد که احتمال داشت حرفش درست باشه فکر میکردم 

من که روم اثر گزاشته امروز شوهرم یه پیام  داد بهم یه کلمه اشتباه تایپ کرده بود من شک کردم گفتم ...

عزیزم هیچ کسی مثل خودت همسرت رو نمیشناسه.