2752
2734
عنوان

مارک بیبی چک؟!؟؟!!!😳🤔

182 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها...بهترین و دقیقترین مارک بیبی چک رو کسی اشنایی داره چیه؟ منظورم از بهترین اونیه که حساسیتش بالاتره و زودتر نشون میده

اگر با مارک خاصی تجربه موفق دارین لطفا بگین روز چندمتون زدین که هاله مشخص شده...پیشاپیش از کمکتون به من و بقیه ممنونم🙏🏼❤️🌹 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من توی پستام راجب بی بی چک گذاشتم تجریباتمو.عکس مارک بی بی چکمم گذاشتم.برو بخون

لالایی کن بخواب خوابت قشنگه،گل مهتاب شبا هزارتا رنگه،یه وقت بیدار نشی از خواب قصه،یه وقت پا نذاری تو شهر غصه،لالایی کن مامان چشماش بیداره،مثل هر شب لولو پشت دیواره،دیگه بادبادک تو نخ نداره ،نمیرسه به ابر پاره پاره،همه چی یکی بود و یکی نبوده،به من چشمات میگه دریا حسوده،اگه سنگ بندازی تو آب دریا،میاد شیطون با من به جنگ و دعوا،دیگه ابرا تو رو از من میگیرن،گلای باغچه مون بی تو می میرن،لالایی کن لالایی کن مامان تنهات نمیذاره،دوستت داره دوستت داره میشینه پای گهواره
من توی پستام راجب بی بی چک گذاشتم تجریباتمو.عکس مارک بی بی چکمم گذاشتم.برو بخون

رفتم چندتاشو كه مربوط به بيبي بود خوندم مرسي دوستم♥️🙏🏼

اوه اوه چه داستانهايي داشتي با بعضي كامنتها😅 بيخيال باش تو نت همه جور ادم هست😇💋💋💋💋 اميدوارم بچت سالم و سلامت بدنيا بياد...موفق باشي ممنون از كمكت🌹

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
رفتم چندتاشو كه مربوط به بيبي بود خوندم مرسي دوستم♥️🙏🏼 اوه اوه چه داستانهايي داشتي با بعضي كامنته ...

ممنونم عزیزم

انشالله قسمت تو😍😍😍😍😍

انشالله که همیشه خوش باشی😘😄

لالایی کن بخواب خوابت قشنگه،گل مهتاب شبا هزارتا رنگه،یه وقت بیدار نشی از خواب قصه،یه وقت پا نذاری تو شهر غصه،لالایی کن مامان چشماش بیداره،مثل هر شب لولو پشت دیواره،دیگه بادبادک تو نخ نداره ،نمیرسه به ابر پاره پاره،همه چی یکی بود و یکی نبوده،به من چشمات میگه دریا حسوده،اگه سنگ بندازی تو آب دریا،میاد شیطون با من به جنگ و دعوا،دیگه ابرا تو رو از من میگیرن،گلای باغچه مون بی تو می میرن،لالایی کن لالایی کن مامان تنهات نمیذاره،دوستت داره دوستت داره میشینه پای گهواره