2733
2734

خانما بنظرتون کدوم مکان های تفریحی رو با بچه ی ده ماهه میتونم برم؟

تا حالا نرفتیم کیش، اگه میشه چند تا جا رو بگین که هم خوش بگذره هم بچم اذیت نشه

ممنونم دوستان

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پارک دلفین ها   کشتی تفریحی    بیشتر وقتا هم کنسرت هست اونم خیلی باحاله

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light

با بچه ده ماهه نرو چون زهر مارا میشه من تا الان چند بار رفتم کیش همیشه اونهایی ک با بچه کوچیک اومدن قاطی بودن و زنه بچه داری میکنه مرده تفریح

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

خیلی جاها میشه بری اسکله تفریحی . پارک دلفین ها و... اونجا که بری یه جاهایی هست داخل خود فرودگاه جاهای تفریحی جزیره رو بهتون معرفی میکنند. الان اتفاقا اب و هوا خیلی عالیه خوش بگذره بهت عزیزم

نميدونم منظورت چيه ديسكو و كلاب نداريم كه نتوني ببري ديگه هر چي هر جا هست اونجام هست چيز خاصي نيست 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
پارک دلفین ها   کشتی تفریحی    بیشتر وقتا هم کنسرت هست اونم خیلی باحاله

کنسرت با بچه ده ماهه راه نمیدن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2706