2737
2734
عنوان

گرفتن اشیا توسط نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 24229 بازدید | 26 پست
سی ثانیه که خیلی خوبه. نی نی من فقط میخنده و انگشت میمکه

یواش یواش شروع میشه   دختر منم چن روزه ک میگیره ..اونم همش دستشو میخورد..تازه دستاشو پیدا کرده یواش یواش میتونه چیزیم بگیره تو دستش  ..الان هر چی میدم دستش میذاره تو دهنش در حد چن ثانیه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عادت دست خوردنش ترک شده؟ نی نی من هر روز بیشتر میمکه

نه ترک نشد😁

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
آخه توی نت نوشته بود که از سه ماهگی باید شروع بشه.تازه نی نی من اصلا غلت نمیزنه

نتو بی خیال دخترای منم سه ماهشونه هنوز نمیگیرن زوده براسون اخه.پسر جاریم چهل روز بزرگتر ازیناس تازه چندروزه داره دست میگیره

2738
سلام الان دختر منم دقیقا مثل بچه شماست میخاستم ببینم چند ماهگی تلاش کرد برای گرفتن اشیا دختر من حتی ...

سلام، الان دقیقا دخترم من که سه ماه و نیمشه اصلا برای گرفتن اشیا تلاش نمیکنه و به شدت هم شست میمکه، دختر شما کی اشیا رو گرفت؟ هنوز هم دست میخوره؟

سلام، الان دقیقا دخترم من که سه ماه و نیمشه اصلا برای گرفتن اشیا تلاش نمیکنه و به شدت هم شست میمکه، ...

دقیق یادم نیست اخه الان دخترم یکسال و نیمشه   اخرای پنج یا شش ماهگی بود اگه اشتباه نکنم 

سلام پسر منم سه ماهو بیست روزشه تازه یاد گرفته دستشو ببره سمت جغجه و نصفه نیمه هم علت میزنه .نگران نباشین هر بچه ای یه جوره 

چیزی ندارم بنویسم خوووووومگه چیعععع