2737
2734
عنوان

کم پشتی شدید مو و درمان آن

218 بازدید | 8 پست

سلام دوستان.من سی سالمه.متاهلم و یه بچه دارم.چهار ساله که موهام خیلی خیلی کم پشته.مخصوصا وسط سرم که پوستش قشنگ معلومه.خیلی ناراحتم بخاطرش افسردگی گرفتم و گوشه گیر شدم.از خجالتی نمیتونم بیرون برم.هفته ای یبار اونم برای خرید خونه یا کار واجب پیش بیاد که بخام برم بیرون.

روش های مالیدنی به موهام جواب نمیده.هر چیزی که فکرشو بکنید مالیدم.ولی هیچ جوابی نگرفتم.چند روز پیش رفتم دکتر برام آزمایش نوشت.آزمایش ویتامین و املاح و تیروئید.خیلی دکتر عوضی بود.خیلی پشیمونم که پیشش رفتم.آخه هر سوالی که ازش میپرسیدم جواب بیخود بهم میداد.مثلا ازش درباره ی آمپول هایی که برای رویش مجدد مو میزنن سوالکردم اون سریع عصبانی شد و به من گفت پس برو پیش همون دکترایی که این آمپولا رو تزریق میکنن برای چی پیش من اومدی.خیلی از این حرکتش ناراحت شدم.تازه همون اول کارم بهم گفت یانمیشههیچ کاریبرات کرد و موهات کمتر میشه یافوقش بتونم نذارم از این کمتر بشه.الان آزمایشایی رو که نوشت و دادم.ولی شک دارم دوباره برم پیشش.چون فهمیدم دانشش خیلی پایینه.

خانوما لطفا کمکم کنید.من به تجربه ی کسایی که تونستن کم پشتی موهاشونو درمان کنن احتیاج دارم.به نظرتون جواب آز رو ببرم پیش خودش یادکترمو عوض کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیزای مالیدتی رو زیاد امتحان کردم و جواب نداد.ولی بازم مرسی از راهنماییتون

اسمش تاپیکش هست محلول کم پشتی مو

من خودم مدتیه استفاده می کنم

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2738
روغن کندش رو تو کتاب ابن سینا گفته حتی کف دست بریزی مو درمیاره ولی امتحان نکردم روغن رزماری خیلی تاث ...

عزیزم کندش رو یبار رفتم عطاری بگیرم به من گفتن اینو استفاده نکنی بهتره میسوزونه مو رو