2737
2739
عنوان

واقعابرای بعضیاتون متاسفم

373 بازدید | 28 پست

سلام .ی چیزبگم برم.توی تاپیک دیدم دهه شصتیادهه هفتادیارومسخره کردن یابعضی کاربراگفتن از۷۴ب بعدزمونه عوض شده ینی الان چون من متولدسال۷۵هستم بیمزه وبی حیاوحسودوپلاستیکی هستم؟مگه داشتن شخصیتوحیاب ایناس؟چ قدردیدگاهتون زشته

احتمالاجواب پستاتونونتونن بدم نتم کمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منو چی میگی ک متولد هشتادم😐 خیر سرم نونزده روزه مادر شدم 

جان من😰😰😰😰

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
2738

شما نه حسود پلاستیکی هستی نه چیز دیگه.ولی باید قبول کرد بچه های هر دوره با قبل فرق دارم.شما که دهه ی هفتادی حتما با من دهه ۵۰ فرق داری.بی احترامی نمیکنم ولی کلا رفتار خانواده ها.اجتماع و ... باعث شده نسل شما خودخواه تر و بی مسئولیت تر از هم دوره ای هدی من بشین.این توهین نیست.الان من هم از ّچه های  دوره های قبلیم آدم پرتوقع تری هستم حتما

اره واقعا درصورتي ک بعضي از اين دهه هفتاديا از دهه هاي شصت و پنجاه بهتر ميفهمن و شخصيت و شعورشون بيشتره چون خيلي از اين دهه هفتاديا بلد نيستن خودشونو لاي پارچه ببيچن و بشينن پاي غيبت يا بخوان به فرهنگ و شعور افراد ديگه توهين کنن متاسفانه همه ظاهر بينن و بدبخت😒😒😒😒

واسه فندق تو دلم دعا کنيد لطفا❤پسرم و باباش دنيااااامن❤
2706