2733
2739
عنوان

ازمایش تیتر بتا

245 بازدید | 18 پست

بچه ها سلام

من دوره هام ۲۸ روزه هست امروز ۴ روزه از موعپم میگذره هنوز پریود نشدم ۶ دی ای یو ای کردم.از چند روز قبل موعدم بی بی هاله مینداخت روز موعدم ازمایش بارداری بدون تیتر دادم منفی بود کلی گریه کردم وقتی دیدم هنوز پربود نشدم دیروز رفتم بتا تیتر دادم که ساعت ۱۲ امروز اماده میشه اخه مسول ازمایشگاه مشکل واسش پیش اومده

بنظرتون ممکنه باردار باشم اگه نباشم یعنی چرا پربود نمیشم

اصلا سینه هام درد نداره نگرانم

ایشالله هس ایمان داشته باشه به بودنش.نباشه هم ممکنه عقب افتاده باشی .میشی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد غصه نخور .ایشالله امروز خبر خوش واسمون داشته باشی😑ولی خیلی سخته آدم تلاش میکنه نتیچه نمیگیره .ایشالله میده خدا بهت نی نی تو

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
عزیزم بی بی چکت هاله ش در چه حدبود

هاله اش صورتی کم رنگ .سریع هاله مینداخت تو توتایپیکام هست ولی تو عکس واضح نیس طبیعی مشخص تر بود پریشبم بی بی زدم دوباره سریع هاله انداخت یکم پررنگ تر بود از دفعه های قبل

زیاد غصه نخور .ایشالله امروز خبر خوش واسمون داشته باشی😑ولی خیلی سخته آدم تلاش میکنه نتیچه نمیگیره . ...

ممنون عزیزم چند روزه منو شوهرم روز و شب نداریم بخدا

2738
هاله اش صورتی کم رنگ .سریع هاله مینداخت تو توتایپیکام هست ولی تو عکس واضح نیس طبیعی مشخص تر بود پریش ...

پس عزیزم حق داری امیدوار باشی و نگران چون اگه هاله انداخته مثبته انشاا.. ظهر خبرش رو به ماهم بده خوشحال بشیم از خوشحالیت

پس عزیزم حق داری امیدوار باشی و نگران چون اگه هاله انداخته مثبته انشاا.. ظهر خبرش رو به ماهم بده خوش ...

ممنون عزیزم واسم دعا کن

انشالله نی نی شما سالم بیاد بغلتون

فامیل میگن بذارباردار بشی خدا یه پسر به بده نمیدونن من ارزومه مامان بشم دختر هم باشه قدمش رو سرم میذارم

هاله اش صورتی کم رنگ .سریع هاله مینداخت تو توتایپیکام هست ولی تو عکس واضح نیس طبیعی مشخص تر بود پریش ...

خب  بارداری عزیزم .اگه میزاشتی میموند بیبی چک بعد یکی دوساعت پررنگترم میشد

ممنون عزیزم واسم دعا کن انشالله نی نی شما سالم بیاد بغلتون فامیل میگن بذارباردار بشی خدا یه پسر به ...

مچکرررم عزیزم ولی واقعا منم خیلی طول کشید تاباردارشدم الان میگم فقط سالمممم باشه دختر پسر فرق نداره هردو عزیزن 

پس عزیزم حق داری امیدوار باشی و نگران چون اگه هاله انداخته مثبته انشاا.. ظهر خبرش رو به ماهم بده خوش ...

ممنون عزیزم واسم دعا کن

انشالله نی نی شما سالم بیاد بغلتون

فامیل میگن بذارباردار بشی خدا یه پسر به بده نمیدونن من ارزومه مامان بشم دختر هم باشه قدمش رو سرم میذارم

2706