2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

توی بازار الان امکان از دست رفتن سرمایه خیلی زیاده. اگر وارد هستی به بورس الان وارد بورس شو وگرنه احتمال زیاد به جای سود ضرر میکنی. منظور از اینکه کدوم بورس بهتره اینه که کدوم کارگزاری بهتره یا منظورت انتخاب بورس عادی یا آتی هست؟

2740

همسرم سهام فولای خریده , قبلا سایپا بود فروخت . من زیهد سردرنمیارم دراین حد میدونم ک هرروز زنگ میزنه میگه هنااا ضرر کردیم روز بعد زنگ میزنه سودکردیم روز بعد دوباره زنگ میزنه ضرر کردیم یعنی پدرمو دراورده هرجی میگم بزاریم بانک بهتره قبول نمیکنه 

تیکر عروسیمه

عزیزم اگه اولاشی باید از کم شروع کنی که دستت بیاد . تو شبکه خبر هم میگه کدو بورسا خوبن.. اگر کارگزاری بری ثبت نام کنی اونم بهت کمک میکنه .. از من ب شما .. من پیشنهاد میکنم لوتوس پارسیان هم بری و شرایطشو بخونی . عالیه .. منم میخوام شرو کنم    موفق باشی

اخه من شهرستانم کلاساش یا تهرانه یا مرکز استانه

شما میخوای سرمایه گذاری کنی، نمیخوای تو بازار کار کنی که

برای سرمایه گذاری از کارگذاری های بورس استفاده کن

اونا بهترین سهام رو با توجه به اطلاعاتشون برات میخرن

توی بازار الان امکان از دست رفتن سرمایه خیلی زیاده. اگر وارد هستی به بورس الان وارد بورس شو وگرنه اح ...

منظورم کارگزاریه

واقعا؟؟ من اطلاع چندانی ندارم پس چیکار کنم؟

عزیزم اگه اولاشی باید از کم شروع کنی که دستت بیاد . تو شبکه خبر هم میگه کدو بورسا خوبن.. اگر کارگزار ...

لوتوس که سرمایه رو سپرده میکنی 21 درصد سود میده

خرید و فروشی مثل بورس و فرابورس نداره

داره؟ 

2706