2737
2739
عنوان

جراحی پروتز چانه کسی اطلاع داره؟

9164 بازدید | 33 پست
من دو هفته است بینیمو عمل کردم قبل از عمل بهم گفتن چونم عقبه گوش نکردم الان پشیمون شدم و میبینم به شدت لازم دارم عمل کنم کسی اطلاعی داره؟ میتونم به زودی عمل کنم؟
اخه عزیزم دوهفته ست تازه بینیت عمل کردی دوماه که گذشت خیلی تغییرات میکنه زوده الان روی تغییرات صورتت حساس بشی.ولی من کار دکتر سامی دیدم دوسال پیش البته،خوب بود هزینش هم اونموقع ٢تومن بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلیا بهم گفتن واسه بینیم که میگشتم میگفتن چونه ات هم لازم داره . چونم عقبه یکم. دکتر خودم هم این کار رو میکنه .پیش خودش میخوام پروتز کنم میخوام ببینم میشه با فاصله کم دو تا عمل کرد حالا این دفعه با نیمه بیهوشی
2738
اون خانومی که من دیدم بعد عمل باید غذای ابکی میخورد مثل عمل بینی ولی سوزش گلوی بدی داشت ،چون همزمان هم بود با عمل بینیش سخت بود ولی واسه معاینه که رفته بىدم بعد بیست روز دیگه پانسمان نداشت
نسترن غذای آبکی رو که الانم میخورم. میگم یک دفعه خوشگل شم بهتر نیست . چون هنوز کسی بینیمو نمیدونه دیگه میخوام چونمو به کسی نگم عمل کردم فکر کنن با عمل بینی تغییر کردم
قصد دخالت ندارم ولی منم بینیم عمل که کردم خیلی توی مود اینجور چیزابودم از عمل بینیم هم راضیم،برگردم به عقب بازهم انجامش میدم ولی زیاد صورتت دستکاری نکن،به حرف دکترا هم زیاد گوش نکن به اونا باشه میگن بکوب از نوبساز
آره بنظرم ببین بینیت شکل اصلیش چی میشه البته با دکترتم مشورت کنی چه بهتر اوهوم میگن استخونی پوست نازک خوب در میاد انشاالله به سلامتی و خوشگلی
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
2706