2733
2734
عنوان

جواب چی بنویسم؟؟

220 بازدید | 19 پست

با سلام همسر عزیزم

ممنونم که هستی ممنونم که زحمت میکشی

ممنونم که کمک میکنی و هستی

قدردان زحماتت هستم و انشاءالله جبران میکنم

شاید نمیتوانم خوب نشان دهم ولی در فکر هستم ❤️

شوهرم این اس ام اس و برام داده چی جواب بنویسم ؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برو محل کارش بوسش کن.😁

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

چقد رسمی😄

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

بتویس وقتی همسری مثل شمادارم هرکاری بکنم نمیتونم خوبیهاتوجبران کنم تکیه گاهم

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

حرف دل تونو !

این جور حرف ها  اگر از دل بر بیان ، لاجرم بر دل هم می شینن 

دیکته کردنی نیست واقعا !

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706