2733
2739
عنوان

روز موعد پریود و بتا 5

517 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها من دوره هام۲۶روزه بود تااینکه ۲۶مهرسقط کردم ۲۷ابان و ۲۵آذر پریودشدم حالا این ماه لتروزول خوردم و فقط یه شب ۱۴سیکلم اقدام داشتم.هنوز پریودنشدم،بشدت نفخ دارم،دور نافم خفیف میگیره با پهلوها و ران هام تیرمیکشه کم.ترشحاتمم گاهی سفیده،الان آبکی شده.امروز ازمایش بتا دادم،۵بود.روز موعدمه.تهوعم دارم خفیف اما تقریبا هرروز.کمک کنید

رنج ازمایشگاه مگه چند به پایین منفی نزده

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم رنجش و از کجا باید بفهمم؟

روب روی جایی که بتا رو نوشته اون یکی عدد رو نوشته

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها توروخدا بیاین راهنمایی کنین ک چرا پریودنشدم و حالتای بارداری دارم.اولین باره عقب زدم و بعد سقطم یه باره اقدام کردم.لتروزول بهمم ریخته؟یاازمایش اشتباه کرده؟

2740
 زده10 10_20 20 دقیقا همینا.حالا دیگ نمیدونم بنظرتون این علائم از چیه؟چرا بتام صفر نیست؟اح ...

۱۰ ب پایین یعنی منفی میخوای ۴۸ دیگ صبر کن ازمایش بده اگ باردار باشی بتا باید دوبرابر بش

زده10 10_20 20 دقیقا همینا.حالا دیگ نمیدونم بنظرتون این علائم از چیه؟چرا بتام صفر نیست؟اح ...

فقط باید صبر کنی تا ۴۸ ساعت اون موقع معلوم میش استرس نداشته باش