2733
2739

خیلی خوب باشه و الافی نداشته باشه . کسی که نتیجه گرفته باشن . بهم معرفی میکنید تاحالا نرفتم نمیدونم هیچی راجبشون سراغ دارید معرفی کنید میخوایم باشوهرم بریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صد درصد رویان خیلیا جواب گرفتن

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2740
شما رفتید ؟

اره گلم ولی من تازه شروع کردم سری های قبل جای دیگه بودم ولی از فامیل ما خیلی ها اینجا جواب گرفتن منم ۲۰ روز دیگ تخمک کشی دارم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
اره گلم ولی من تازه شروع کردم سری های قبل جای دیگه بودم ولی از فامیل ما خیلی ها اینجا جواب گرفتن منم ...

انشاالله بزودی توهم جواب میگیری میدونم چشم انتظاری چقد سخته میفهممت . 

بار اول رفاید چیکارا کردید چقد هزینه برداشت؟

چه توضیح بجا وخوبی دادی .  چقد هزینه میبره بار اول مراجعه

من چند سال پیش رفتم ولی توی همین سایت چند نفر جاهایی مختلف رفتند و الان باردار هستند 

فکر کنم اسمش pavo بود 

ازش بپرس 

برات دعا میکنم اگر قابل باشم 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
انشاالله بزودی توهم جواب میگیری میدونم چشم انتظاری چقد سخته میفهممت .  بار اول رفاید چیکارا کر ...

ازمایش .رفتن از همسرم خودم ویزیت شدم و یه سری ازمایشاتی که داشتم نشون دادم الباقی رو ک نداشتم نوشتن همونجا همه چی داره دکتر غدد تغذیه داروخانه ازمایشگاه همه چی بعدم فرستادنم دکتر غدد و ادامه ماجرا سری اول چیزی نشد ویزیتش ۳۲ تومن ویزیت اقایون هم ۳۰ تومن ازمایش اقایون هم فکر کنم یادم نیست۴۰-۵۰ تومن 

2706