2733
2739
عنوان

باشوهر رفیق بازم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 35 پست

بمون خونه ات نرو به هيچ عنوان بگو با زناشون بگو بيان 

اگه زن ندارن با مادرشون بيان 

بذار به تو هم خوش بگذره 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوف عین شوهر من همش میگه برو خونه پدرت چقدر سر این موضوع جنگ کردیم الان دیگه همش سرکار وقت نداره خوشبختانه وگرنه همش میگفت برو فلانی میخواد بیا آهنگ براش بریزم هنوزم موقع فوتبال از خونه بیرونم میکنه 😥😥

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2728
2738

من دوست ندارم وقتی خونه نیستم کسی پاشو بذاره خونم

شوهرم وقتایی که من نیستم با دوستاش شب میره بیرون

نبایدهیچ زنی همراهشون باشه

نباید خونه کسی برن،باید بیرون قرار بذار

ساعت یک هم باید خونه باشه

اینارو رعایت کنه کاریش ندارم

خدایا شکرت هزاربار

شوهر منم اینجوری بود من خیلی باهاش دعوا کردم فایده نداشت... الان دیگه ملتیم رفتار میکنم اونم خیلی کم کرده روابطشو.... دیگه اصلا هم سختم نیست بعضی وقتا خودم میفرستمش بیرون😁😁

بعد از چند وقت عادی میشه برات

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
خخخخ اره

ولی خوبه ک بیرون قرار نمیذارن ادم میترسه ویلایی جایی برن میدونی خونه خوبیای خودشو داره ولی خب کاش بهت اجازه بده بمونی  آخه خونه خودته .بعد کثیف نمیکنن اونجاهارو؟پوست تخمه میریزن نه؟فک کنم بزن تو کار متاهل کردن دوساش خخخ براشون مورد خواستگاری پیدا کن گروهشونو بپوکون

چند وقت پیش قهر بودم گفت برگرد سرزندگیت گفتم تو رفیق بازی گفت من اگه خونه ارامش داشته باشم نمیرم رفیق باری.من از وقتی ک برگشتم اصلااا ب هیچیش گیر ندادم ولی بازم همون اش وهمون کاسه 

2706