2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم از رو علائم نمیشه گفت،من همه علائم پسرو دارم همین الانم خیلیا منتظرن بهشون بگم پسره ولی بچم دختره،بعضیا هم میگن از عمد نمیگی پسره گفتم مگه چیه قایمش کنم بسته به بدن هر زن علائمش فرق میکنه

2731

مثل مال منه. ب من گفتن پسر

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
عزیزم از رو علائم نمیشه گفت،من همه علائم پسرو دارم همین الانم خیلیا منتظرن بهشون بگم پسره ولی بچم دخ ...

علائمتو میگی؟چیا هستن؟

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
نمیدونم بچم دو دقیقه اروم واینمیساد که ببینیم چیه!

من یه بار یه عکس سونو بردم پیش یه دکتر متخصص چیزی نمونده بود بزنه تو سرم گفت منکه سر درنمیارم شرحشد بده اینو فقط دکتر سونو بلده بخونه حالا نمیدونم چطور نی نی سایتیا از رو عکس تشخیص میدن

2738
علائمتو میگی؟چیا هستن؟

پاهام سرد بود شکمم رو به پایین بود کلا ویار ترشی و شوری از اول داشتم والانم نه ماهمه همونه،هیییچچچ حالت تهوع نداشتم،کمر درد داشتم پوستم روشنتر و بهتر شده،اصلا باد نکردم از بوی شوهرم بعدم نمیاد  تازه عاشق خونه مخصوصا اشپزخونم و خیلی چیزای دیگه خط نافمم از زیر سینمه تا پایین،بچمم طرف راستم بود و...

ویار اصلا ندارم خیلی کم ترشح دارم و وحشتناک شکمو شدم    

منم دقیقا مث شمام منتها اشتهام کور شده.ان شاء الله نینی سالم بدنیا بیاد

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
پاهام سرد بود شکمم رو به پایین بود کلا ویار ترشی و شوری از اول داشتم والانم نه ماهمه همونه،هیییچچچ ح ...

بچتون چیه؟

منم پاهام یخه شکمم رو به پایانه وخیلی بی حوصله وتنبل شدم پوستمم شفاف شدم وعلاقه خاصی به شیرینی دارم

بچتون چیه؟ منم پاهام یخه شکمم رو به پایانه وخیلی بی حوصله وتنبل شدم پوستمم شفاف شدم وعلاقه خاصی به ...

من دختره بچم ولی خیلیا میگن الکی میگی میخوای سورپرایزمون کنی،گفتم مگه بیکارم😑😐

2706