2737
2739
عزیزم ما یه فامیل بی شیله و خاکی و ساده بودیم باورکن، ادمایی ک سرشون ب زندگی بود، اهل دین و ایمانن ...

نه اینکه طلاق گرفته بشه و بعد.... رو گفتم. وگرنه این اتفاقایی که گفتم خودمم زیاد دیدم ولی همش میگم خدایا خودت درستش کن 

عزیزم ما یه فامیل بی شیله و خاکی و ساده بودیم باورکن، ادمایی ک سرشون ب زندگی بود، اهل دین و ایمانن ...

بریدپبش یه ادم کاربلد دیگه اون لباس هم که گره داشته اونو چیکارش کردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازکجا میتونم بفهمم کی بوده؟ فکرکنم عقدم ایام ولادت معصومین ع بود. اما اون خانم بوده تو صیغه و عقدم

ببین ساعت عقدتون باروزش بایدیادتون باشه مراجعه کن تونت ببین اون سال اون روز اون ساعت نحسی بوده  یانه

خوبه این خرافات هست آدم اشتباهاتشو بندازه تقصیرش دوستم من شمارو میشناسم مشکل شما طلسم و جادو نیست ش ...

بعضی خانواده هاهستن واقعاعالی ازلحاظ اخلاق وتربیت اجتماعی ولی یه موقع میبینی تونحسی گرفتارمیشن الان بادوموردهمچین شرایطی مواجه هستیم درست میگی اگه تربیت خوب نباشه وخیلی چیزایه دیگه ادم بامشکلات زیادی مواجه میشه

2731
من اصلا اعتقادی ندارم به این حرفا  من فقط به قدرت خداوند اعتقاد دارم  مطمئنم هرمز خدا نم ...

من زندگی پدرشوهرم ومادرشوهرم چهل ساله خرابه توسط عمه مادر شوهرم یاعمه خودم هم این جوریه همشم جادو جنبلشون کردن حوصله ندارم اینجابگم ولی هستن 

بعضی خانواده هاهستن واقعاعالی ازلحاظ اخلاق وتربیت اجتماعی ولی یه موقع میبینی تونحسی گرفتارمیشن الان ...

من این خانوم رو از خیلی قبل میشناسم مشکل ایشون ورد و طلسم نیست فکر و رفتار و کردار غلط هست البته میدونم الان ناراحت میشه و چند حرف بارم میکنه 

قسمتی از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهی دید ، تو و من برای همیشه ، هرگز از هم جدا نخواهیم شد
بریدپبش یه ادم کاربلد دیگه اون لباس هم که گره داشته اونو چیکارش کردید

گفتن ب داییم ک تو دیوار خونت طلسم گذاشته تا پیدا نکنی وضعتون همینه

دایی گشته لباسارو پیداکرده نفت ریخته سوزونده/ اما طلسم لای دیوار رو نه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من زندگی پدرشوهرم ومادرشوهرم چهل ساله خرابه توسط عمه مادر شوهرم یاعمه خودم هم این جوریه همشم جادو جن ...

من قبول ندارم اینجوری آدم راحت از زیر تقصیراتش شونه خالی میکنه که مقصر من نیستم...هر رفتاری کنیم بازخوردش رو میبینیم هرچند خودمو خودمونو پاک و مبرا بدونیم. 

بقول فروغ از اینه بپرس نام نجات دهنده ات را

قسمتی از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهی دید ، تو و من برای همیشه ، هرگز از هم جدا نخواهیم شد
2740
من این خانوم رو از خیلی قبل میشناسم مشکل ایشون ورد و طلسم نیست فکر و رفتار و کردار غلط هست البته مید ...

اتفاقا اشتباه میکنید. 

شما تو خانواده مادری منی؟

اتفاقای غیرطبیعی ما و اونارو دیدی؟؟

من پدرم خوبیای ویژه ای زیادی داره. عاشق مادرم بوده و گرفتتش.

توکارش بسیار موفقه، تو فامیل بزرگه، خیر هست، ازیناکه پول کفن و دفن آدمای مسکین رو بده/ همیشه اهل مطالعه و کتاب بوده/ بشدت اهل رعایت حلال حرام بوده/ دوستان و روابط عالی و زیادداشت/ خوش صحبت و دانا .باتحصیلات عالی

مادرمم ک زن خیلی خوب بود. اتفاقا مطمنیم همون زن و همون کارهای منفی و سحر و جادوها باعث رفتارای تلخ بابام با خانوادش شد.

شما درک نمیکنید من چی میگم ب خدا... ناراحت کنندست ک میگید فکر و رفتار و کردار غلط دارم من... کسانیکه ازنزدیک منو میشناسن باید بودن و بهتون میگفتن چطورم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
خوبه این خرافات هست آدم اشتباهاتشو بندازه تقصیرش دوستم من شمارو میشناسم مشکل شما طلسم و جادو نیست ش ...

باتفکر شما هیچ سحر و جادویی در دنیا نیس، عزیزم نفست ازجای گرم بلند میشه...سیر از گرسنه خبرنداره

خوبه تو قران خداهم گفته سحر و ساحران هستن. 

من شر نفاسات فی العقد

میدونید یعنی چی؟ تو قرانه.... یعنی بگو پناه میبرم ب خدا از شر دمندگان در گره ها.

یه آدم ممکن بدش بیاد ازخانواده و فامیل طرف مقابل، ذاتا بد باشه و اونارو تو این دردسرا بندازه، سحرکنه، قرارنیس چیز خاصی گیرش بیاد !!

اتفاقا اشتباه میکنید.  شما تو خانواده مادری منی؟ اتفاقای غیرطبیعی ما و اونارو دیدی؟؟ من پدرم ...

عزیز دلم چه منطقی ۷ سال باکره بودن زن متاهل رو میپذیره 

این نشون دهنده یه مشکل بزرگه

این همه آدم مکه مشکل ندارن کدوم رن و شوهری رو دیدی ۷ سال بدون رابطه کامل با هم زندگی کنن؟ همیشه شما میگی اوقات تلخی درست کرد نشد فلان رفتار اشتباه داشت نشد مگه میشه اخه؟؟؟؟؟

من میگم هفت هشت تاخانواده زندگیشون بهم خورد یکجورایی، تو تمام خونه ها تلخی افتاد

میگم چندتامومن از غیر فامیلمون درخواب دیدن اون خانم مشغول کارهای خبیث و بازی با مارهاست

میگم برا داییم رفته اونارو برده و بعد دیگه بیچاره شدن....زن داییم چندوخ بعد گذاشته رفته....فتنه شده تو خونشون

میگم زنعموم مومنه خیلی، ب خالم گفته که اون زن رو درحال وردخوندن و فوت کردنهای خاص تو مراسم عقد دخترخالم دیده....اتفاقا دخترخالم ازون آدم جداشد.

بعد یه ازدواج عالی داشت و اینبار تو عقد اون زنو دعوت نکردن

عزیز دلم چه منطقی ۷ سال باکره بودن زن متاهل رو میپذیره  این نشون دهنده یه مشکل بزرگه این همه ...

عزیزم افرین نکته عالی گفتی

من دختر خیلی گرمی بودم، تو هر سری ارتباط سه بار شاید اهلش بودم و میلشو داشتم. امادرکمال حیرت ازهمون عروسی تمام پاهام قفل شد

الان چندساله من بااون میل بالا ، میلم نزدیک صفر شده

دعواهای غیرطبیعی و زیاد بینمون....

باورت میشه؟ یه بارشوهرم از اداره اومد، یک ساعت بعد عینکش نبود

زیر و رو کردیم خونه رو نبود/ درحالیکه شوهرم عینکو رو همون میزها و عسلیهای پذیرایی میزاشت، خونه هم ۶۰ متر و کوچک بود.

خلاصه عینک غیب شد و شوهرم بامن دعوا کرد!

ک چی؟ ک تو برش داشتی

من شنیدم میگن راسته ولی من نمیدونم.دو خانواده بچه دار نمیشدن این کارو کردن زود بعد عقد دومی دو تا با ...

چقدر جالب... خبرداری باردوم پیش کی عقد کردن؟

2706