2733
2734
انشالله یکی بهتر قسمت بشه و خوشبخت شی .من شوهرم خیلی خوبه خیلی ازش رازیم خدارو شکر  اون بهم خور ...

مرسی فداتشم ♥️

خیلی هم خوب خداروشکر همیشه خوش باشی😍

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همین که بجوشونی وچهارکنج خونه واتاقت بریزی وروخودتون ودم درحونه وحیاط چیزی باشه باطل میکنه نیازنیس رودعاحتمابریزی بعدم کلاسپنددودکردن هم این انرژی های منفی روباطل میکنه

2728
به نظرت به ندازمش دور? چیکارش کنم?

چرا بندازش بره، اما نگران نباش بنظرم...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزیزم همین که بجوشونی وچهارکنج خونه واتاقت بریزی وروخودتون ودم درحونه وحیاط چیزی باشه باطل میکنه نیا ...

باشه ان شاالله/ خیلییییییی ممنون

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
اخه همیشه ام سر طلسم نیست بعضی وقتا نحسی میفته قمر در عقربه و از این مدل چیزا.  من درباره اسم ه ...

اره منم ایناروشنیدم

تغییر اسم

چله بری

باطل کردن و دوباره خوندن عقد

قمردرعقرب

2738
بعضی خانواده هاهستن واقعاعالی ازلحاظ اخلاق وتربیت اجتماعی ولی یه موقع میبینی تونحسی گرفتارمیشن الان ...

مرسی برا کمکت.

خیلی ناراحت شدم میگن خوب تربیت نشدی!

من خیلی اهل کار خیرم، حتی تو بدترین احوالاتم گاهی

ذوق و استعداد ادبی بالادارم/ 

سه تارشته دانشگاهی خوندم

اهل گذشت، محبت، بخشش، کمک، انصاف و صداقتم

ما اهل هیچی نیستیم نه ماهواره نه بی حجابی نه بی عفتی نه دود نه مشروب نه هیچی. گناهمون گوش دادن ب موسیقیه ، یاگاهی تندی ها و بددهنی خودمون ک بخاطر شرایط بد روحیمون بوده...

صفات مثبت دیگم دارم ک بیشتر نمیگم تا حرف نشنوم...

چرا آخه میگن خوب تربیت نشدی؟   حالا همسرم تاحدی چرا، اما من...

مهرپاکان جان انشالله مشکلت حل شه 

مرسی مهربون

مرسی برا کمکت. خیلی ناراحت شدم میگن خوب تربیت نشدی! من خیلی اهل کار خیرم، حتی تو بدترین احوالاتم گ ...

ماهاعادت کردیم زندگی دیگرانوازدورقضاوت کنیم نمیدونیم توخانواده هاچی میگذره 

مشکلت اینه که خودت رو با تربیت و همه چی تموم میدونی و همسرت رو پایین شهری و با تربیت پایین میبینی گناهای خودت رو کوچک و بی ارزش میبینی درسته توبه کردی و پشیمون شدی ولی بالاخره همسرت متوجه شده و دلش چرکین شده اینقدر از پدرت تعریف میکنی پس بعیده بیخودی به تک دخترش بی توجه باشه اون کارات که از نظر خودت گناه بزرگی نبوده پدرت رو خورد کرده و غرورش رو شکسته و الان هوای همسرت رو داره چون میدونه که خیلی براش سخت بوده ولی تو رو بخشیده. وقتی به همسرت گفته یا بکشش یا طلاقش بده خیلییییییییی حرف سنگینی بوده دلم برای پدرت میسوزه غرورش له شده پیش همسرت. اگه نمیخوای طلاق بگیری برو بکارتت رو با عمل بردار چون این ترس از بین نمیره منم همین بودم بعد رابطه کامل ۹۰ درصد مشکلاتت حل میشه یکم حرف گوش کن همسرت گناه داره. راستی همسرت نظامیه درسته؟؟؟ پدرتم نظامیه؟!

مشکلت اینه که خودت رو با تربیت و همه چی تموم میدونی و همسرت رو پایین شهری و با تربیت پایین میبینی گن ...

نه هیچکدوم نظامی نیستن.

از همون اطلاعاتی هم ک دادم تو سایت پشیمونم واقعا. دور از جون شما گاو مجازی زیاده.ادم عوضی، روانی، بدبختا از دور دشمن آدمن، طرف شماره کابینت ساز یا بنگاهو برداشته باهاش منو وسط تاپیکم تهدید میکنه!!!. لعنت ب هرچی عوضی

آتنا علاف همه جاهس واسه تایید حرفایی ک ملت ضد من میگن!!!

خودمو بالاتر میدونم چون بالاتر بودم/ اونم پایینتر چون پایینتر بود.

بابامم از مجردی همین بود، کلا باخانوادش تندتند چپ میکنه

2706