2733
2734

سلام خانوما. من به خاطر شیردهی خیلی لاغر شدم. قدم 160و وزنم45شده. اشتهام خوبه ولی در روز اصلا استراحت ندارم. هر چی هم میخورم فایده نداره. یعنی اگه 1ماه خوب غذا بخورم نهایتش 200گرم اضافه میکنم. میخوام 10کیلو وزن اضافه کنم. دنبال یه قرص یا شربت میگردم که تو دوران شیردهی بتونم بخورم و واقعا تاثیر داشته باشه. ممنون میشم اگه کسی تو این زمینه تجربه ای داره منو راهنمایی کنه. 

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فرشته خوردم ۸ کیلو جاق شدم ولی نباید تو شیردهی و بارداری خوردش

اره الان چندتا قرصم خودم تو سایتا پیدا کردم ولی تو دوران شیردهی نمیشه خورد.منم هنوز 1ساله دیگه باید بچمو شیر بدم. چکار کنم آخه. حالم از هیکلم داره بهم میخوره

2728
من فرشته و دراگون خوردم ..چاق شدم .. اما باز لاغر شدم

منم قبل از بارداری جینسینگ و شیکوریدین خوردم ولی باز برگشتم به وزن اولیه ی خودم

2740

اگه ژنتيكى لاغر باشى مثل من چيزاى كورتون دار خداروشكر چاقت نميكنه مثل فرشته اينا، فقط از برنامه ورزشى + مكمل كربوهيدرات و پروتيين + سه نوع مولتى ويتامين + رژيم باعث ميشه هيكل كاملا پرفكت داشته باشى و سالم، بقيش كورتونه خداروشكر من استفاده نكردم

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

قرصهای چاقی معمولا چند دسته اند

بعضیا فقط باعث میشن آب جذب بدنتون بشه و بعد قطع مصرف مجددا به حالت اول برمیگردید 

و ماده موثرشون دگزا متازون هست  مثل....... 

دسته بعدی چاق کننده هایی هستن که از طریق افزایش ترشح هورمونهای جن سی باعث چاقی میشن و دوام بهتری دارند اما عوارض جدی تر دارند مثل....... 

معمولا توی هر دو دسته از داروهایی استفاده میشه که باعث کندی سیستم گوارش و جذب بالا میشن 

و همچنین موادی که اشتها رو زیاد میکنه 

دسته سوم ویتامینها هستند که با مصرف اونا افزایش وزن کمتری بهتون دست میده ولی عوارض ساز نیستند

حالا شما قبلا چیزی استفاده کردین 

کدوم بوده و آیا برگشت داشته؟

همیشه آخرینها به فنا میدهند 
قرصهای چاقی معمولا چند دسته اند بعضیا فقط باعث میشن آب جذب بدنتون بشه و بعد قطع مصرف مجددا به حالت ...

من هم سیپرو خوردم هم جنسینگ خوردم هم شیکوریدین خوردم هم شربت انار خوردم. آخرش هیچی که هیچی.