2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برادرم اونجاست..قیمتا خوبه منتها پول مااز ارزش افتاده شدیدا..ضمنا بستگی به مارک داره..مارک ماوی ی شلوار لی حدود ۴۰۰ درمیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
برادرم اونجاست..قیمتا خوبه منتها پول مااز ارزش افتاده شدیدا..ضمنا بستگی به مارک داره..مارک ماوی ی شل ...

وایییییییییییییییییییییییییییییی چقدر ما بدبخت شدیمممممممممممممممممممم

2738
دبی رفتم همچین مالی نیست ترکیه رو خیلی دوست دارم دبی غذا خیلی گرونه جنساشم همین طور

هربار چقد خرجتون میشه گلم

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍
2706