2737
2734
عنوان

یه مشکل دارم تورو خودا بی جنبه ها نیان😦

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 119 پست
نباید بذاری نگاه کن ، براش خط و نشون بکش و جدی برخورد کن چون توقعش رفته بالا

اونوقت یواشکی میبینه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم خدانکنه مردا بفهمن رابطه میخوای اونوقت حسابی طاقچه بالا میذارن.من اوایل عروسی تو خونه آرایش میکردم.جوری شده بود شوهرم فک میکرد هرموقع رابطه میخوام آرایش میکنم درصورتیکه من از شوهرم تو رابطه سردترم.بهاطر روحیه خودم آرایش میکردم.یبارم که آرایش کردم ی برخوردی کرد مشابه همین برخورد شوهر شما. رفتم ارایشمو پاک مردم و از اون موقع تا الان آرایش نکردم. حالا میگه قبلا آرایش میکردی الان دیگه دوس نداری آرایش بکنی؟! منم گفتم نه چون جنبه نداری... بعضی وقتا نباید زیاد مردا رو تحویل گرفت.چون خیلی بی جنبه هستن.شما هم ب خودت رسیدی نباید زیاد ب شوهرت میگفتی .اگرم دیدی از قصد نگات نمیکنه ب بهانه دوش گرفتن میرفتی حموم و لباس پوشیده میپوشیدی تا بار آخرش باشه طاقچه بالا میذاره 

میزدی گوشیشو خورد میکردی

چرا میزاری حرمت اینچیزا بینتون بریزه؟

ب چه جراتی میاد جلوت فیلم. .... میبینه؟

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2731
خب چیکار کنم از اینهمه دعوا خسته شدم با زبون خوش هم میگم باز..😢😭

وا..زبون خوش ک حالیشون نیس

این فیلمافقط ادموهوایی میکنه ک ببین چطورن یاچیکارمیکنن بعدش شب ب اون موضوع و چیزاش فکرمیکنن ب زنه..معلومه زندگی سردمیشه

ادم رو تنوع طلب میکنه

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

خودتم بشین باهاش ببین اصلا. ببین واکنشس جیه اگه خوشش نیومد بگو هیچکدوم نبینیم

یا اینکه وقتی داره میبینع به حای اینکه بگی بدم میاد  یه حرکت لوندانه برو که حواسش بیاد سمت تو

نمیتونم بنویسم اینجا چیکار مثلا

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
مشکلتون سر چیه؟ همینجوری یدفعه که نمیشه

بخدا هیچی خودمو خوشکل کردم لباس بوشیدم رفتم پیشش دیدم فیلم میبینه گفتم نگا نکن بدم میاد اصن توجه نکرد منم رفتم از پیشش

عاشقتم سمیر م 😍😘
2738
وای عزیزم خدانکنه مردا بفهمن رابطه میخوای اونوقت حسابی طاقچه بالا میذارن.من اوایل عروسی تو خونه آرای ...

دقیقا ،  زیادی تحویلشون میگیریم فکر میکنن چه خبره

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
وای عزیزم خدانکنه مردا بفهمن رابطه میخوای اونوقت حسابی طاقچه بالا میذارن.من اوایل عروسی تو خونه آرای ...

خب شما که کار اشتباهی کردی 

به جا اینکه ارایشتو پاک کنی و بگی جتبه نداری باید ارایش میکردی تا وقتی اومد سمتت بگی نه و نمیخوام الان و اینا

اینجوری میفهمید ارایش واسه دل خودته نه کار اون

الان بخاطر فکر اون از کاری که دوست داشتی دست کشیدی بعد از نظر خودت روی شوهرتو کم کردی😁

2706