2703
2553

امشب خیلی به خودم رسیدم که با شوهرم......داشته باشم..ولی وقتی اومدم پیشش داشت فیلم...میدید منم گفتم نگا نکن بدم میاد اونم به حرفم گوش نکرد تا اخرش نگا کرد و میخواس یکی دیگ نگاه کنهمن گفتم پس من میخوابم  رفتم بعدا وقتی اومدم پیشش خوابیده بود خواستم بیاد رو تخت بخوابه..بیدار شد گف دیگ بهم دس نزن دیگ هیچ وقت باهات ....خواهم داشت..گفتم مقصرم هستم گفت برو ولم کن حوصلتو ندارم😢

عاشقتم سمیر م 😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟؟میونتون خرابه؟؟قهر هستین؟؟

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2720

چه عادى ميگى فيلم ... ميديد

چرا برخورد جدى نكردى باهاش تا حالا؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2714

خب ازبس ازون فیلما و چیزامیبینن دیگ اززنای خودشون خوششون نمیاد!!من بودم دهنشوسرویس میکردم

جلومن جرات داره نگاه کنه😠😠

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
اینهمه با شوهرت مشگل داری باز شوهرت تنها افتخار زندگیته

گقت بی جنبه ها نیان😆😆😅😅

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

دست پیش گرفته پس نیفته .. یکی میزدی ب فلان جاش تا فیها خالدونش درد بگیره

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706