2737
2739
عنوان

زبان آلمانی

936 بازدید | 22 پست

سلام خانوما 

میشه بگین میتونه ادم بدون کلاس رفتن زبان آلمانی یاد بگیره 

از چه طریقی !!

کتاب یا سی دی های آموزشی اگه تجربه ایی توواین زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنید 

آنکہ خــوبی کنی هــــآری نگیرد آرزوست   

خیر 

زبان سختی هست و به نظرم کلاس رفتن واجبه که طرز صحیح تلفظ کلمات و کاربردشون تو جمله رو یاد بگیرین و اینکه کسی باشه که تصحیحتون بکنه.

در کنارش میتونین از نرم افزار و فیلم و سی دی اموزشی هم استفاده کنین.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه از کتابای 

Schritte

Tangram

Telc

یا کلا مجموعه های این چنینی که از a1 تا نهایتا c1 ادامه داره استفاده کرد. من یه کتاب عالییییی برای گرامرش سراغ دارم به اسم grammatik aktiv . اگه پیداش کنی سه-هیچ جلو می افتی !

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
اخه تو شهرما اکثرا زبان انگلیسی هستش تو موسسات اموزشی  یدونه  موسسه زبان المانی نیست ک نی ...

کدوم شهری؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
اخه تو شهرما اکثرا زبان انگلیسی هستش تو موسسات اموزشی  یدونه  موسسه زبان المانی نیست ک نی ...

شهرای کوچیک معمولا زبان آلمانی رو خصوصی آموزش میدن خواهان زیادی نداره

زبون سختی نیست فقط سخت به نظر میرسه به نظر من a2بیری بعد میتونی تو خونه یاد بگیری انگلیسیت خوب باشه خیلی اسون تر میشه یادگیریش

در شب کوچک من، افسوس باد با برگ درختان میعادی دارددر شب کوچک من دلهره یِ ویرانیست
مشگین شهر اردبیل

اها پس اگر مرکز استان نیستی فقط میتونی خصوصی بگیری

به هر حال برای ابتدای شروع یک زبان که هنوز اصولش رو نمیدونی معلم لازمه. تا یه حدی بخونی بعد میتونی خودت جلو ببریش ولی تا قبل مقطع ب1 بدون معلم فکر نکنم نتیجه خاصی بگیری.

حالا چرا المانی؟