2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مثل من ای خداِ من تمام حالتای پریودی رو دارم میدونم 2 روز دیگه پریود میشه ای خدا خسته سدم برام ...

کاملا میفهممت خیلی حس بدیه😭😭😭😭من ک جرات ندارم ب شوهرمم بگم.خیلی ریلکسه میگه نشد ماه دیگه الهی حرص نخور

۳۰سالمه😞😞😞😞

2731
کاملا میفهممت خیلی حس بدیه😭😭😭😭من ک جرات ندارم ب شوهرمم بگم.خیلی ریلکسه میگه نشد ماه دیگه الهی حر ...

منم همینطور من 31 سالمه از خدا میخوام یه بچه سالم و صالح و عاقبت بخیر بده عزیزم🙏🙏

من همه ازمایشای پیش از بارداری رو دادم خدا رو شکر هیچ مشکلی نبود شوهرمم همینطور نمیدونم چرا نمیشم 5 ...

اما من شوهرم مشکل داره و قوی نیست،خیلی دارو خورد و آمپول زد اما فایده نداشت

2738

دوستان من تازه باردار شدم، علائمم این بود که چند روز مونده به موعدم هی درد پریودی خفیف داشتم در حالی که هیچوقت اینجوری نبودم فقط وقتی که پریود میشدم درد داشتم، اما این سری چند روز قبلش درد داشتم هی منتظر بود خون ببینم، یکی دیگه هم نوک سینه هام حساس بودن

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖